PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Paulina Krasnopolska zamienia CBRE na JLL

  • Autor: Propertynews.pl
  • 07 sty 2015 17:03

Paulina Krasnopolska zamienia CBRE na JLL

Paulina Krasnopolska dołączyła do międzynarodowej firmy doradczej JLL na stanowisko dyrektora ds. Komunikacji. Do jej głównych obowiązków należy kierowanie pracami zespołu komunikacji – wewnętrznej i zewnętrznej - dbającego o relacje z pracownikami, klientami, partnerami biznesowymi, liderami opinii i mediami; a także przygotowanie i wdrożenie strategii działań PR w mediach społecznościowych.

REKLAMA

Paulina zastąpiła na tym stanowisku Annę Bartoszewicz-Wnuk, łączącą do tej pory funkcję dyrektora ds. Badań Rynku i Doradztwa oraz dyrektora PR, która skoncentruje się na zaawansowanych projektach badawczych i strategicznym wsparciu analitycznym dla klientów i partnerów biznesowych JLL. Rozdzielenie tych ról umożliwi zarówno rozszerzenie aktywności wiodącego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce zespołu analitycznego, a zarazem budowę osobnego, wyspecjalizowanego Działu Komunikacji Biznesowej JLL.

- Bardzo się cieszę, że Paulina Krasnopolska, ekspert z obszaru public relations i marketingu w segmencie nieruchomości komercyjnych, dołączyła do JLL. Unikalna wiedza i wieloletnie doświadczenie Pauliny znakomicie uzupełnią kompetencje zespołu PR i umożliwią wydzielenie w strukturze firmy odrębnego Działu Komunikacji Biznesowej - tłumaczy Tomasz Trzósło, dyrektor zarządzający JLL w Polsce.

Paulina Krasnopolska ma 19 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych. Przed dołączeniem do JLL pełniła funkcję dyrektora marketingu i PR w firmie CBRE Poland, z którą związana była przez ponad 13 lat, pracując zarówno w warszawskim, jak i londyńskim oddziale firmy

Co ciekawe, w latach 1996 - 2001 Paulina pracowała w JLL i realizowała projekty z obszaru marketingu i badań rynku. Wcześniej prowadziła działania z zakresu public relations i organizacji imprez w Warner Bros. Dystrybucja Kinowa. Paulina jest absolwentką wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych z Wyceny Nieruchomości na Politechnice Warszawskiej. Jej główne obszary specjalizacji to komunikacja biznesowa, content marketing oraz public relations.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA