PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Paweł Laskowski-Fabisiewicz i Sławomir Frąckowiak odejdą z zarządu PHN

  • Autor: Propertynews.pl
  • 26 lut 2014 17:52

Paweł Laskowski-Fabisiewicz i Sławomir Frąckowiak odejdą z zarządu PHN

Paweł Laskowski-Fabisiewicz i Sławomir Frąckowiak podjęli decyzję o nieubieganiu się o wybór na członków zarządu spółki Polski Holding Nieruchomości - poinformowano w komunikacie. Przyczyną decyzji jest zmniejszenie liczby członków zarządu do 3 osób.

REKLAMA

Paweł Laskowski-Fabisiewicz pełnił dotychczas w spółce funkcję wiceprezesa zarządu, natomiast Sławomir Frąckowiak pełnił funkcję członka zarządu.

W zarządzie pozostaną: Artur Lebiedziński, Rafał Krzemień i Włodzimierz Stasiak.

PHN to jeden z największych pod względem wartości portfela podmiotów w sektorze nieruchomości komercyjnych w Polsce. Spółka posiada obecnie 147 nieruchomości i ponad 1100 ha gruntów na terenie całej Polski (m.in. w Warszawie, we Wrocławiu, w Gdańsku i Gdyni). Polski Holding Nieruchomości od 13. lutego 2013 roku jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.  

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA