PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Penta powiększa zespół

  • Autor: propertynews.pl
  • 10 mar 2016 11:57

Penta powiększa zespół Henryk Bilski, Leasing Manager Penta Real Estate Polska

Do zespołu Penta Real Estate Polska dołączył Henryk Bilski. Z dniem 1 marca 2016 r. objął stanowisko Leasing Managera.

REKLAMA

Henryk Bilski  jest odpowiedzialny za przeprowadzenie procesu komercjalizacji oraz promocji pierwszego projektu biurowego realizowanego przez Penta Investments w Polsce. Budynek biurowy klasy A o powierzchni ponad 26 tys. mkw. jest realizowany na warszawskim Mokotowie, przy ul. Domaniewskiej 48, a jego oddanie do użytkowania jest planowane w III kwartale 2017 r.

Henryk Bilski ma ponad 11-letnie doświadczenie zawodowe na rynku nieruchomości komercyjnych. Przed dołączeniem do zespołu Penta Investments, przez ostatnie 5 lat pełnił funkcję Leasing Managera w Europejskim Centrum Inwestycyjnym ECI S.A., gdzie był odpowiedzialny za komercjalizację i marketing licznych projektów biurowych oraz przemysłowych. Wcześniej pracował także w Real Management S.A. jako Leasing Manager odpowiedzialny za szereg projektów, w tym inwestycje biurowe i handlowe. W początkach swojej kariery zawodowej zdobywał doświadczenie w firmie King Sturge w Warszawie, gdzie był odpowiedzialny za działania zarówno po stronie najemców, jak i właścicieli budynków.

- Z uwagi na fakt, że rozpoczęliśmy budowę naszej pierwszej inwestycji biurowej w Polsce,
a pozostałe projekty są w zaawansowanym stadium planowania i przygotowania – sukcesywnie poszerzamy lokalny zespół. Tym samym mamy przyjemność powitać w naszym zespole Henryka Bilskiego – powiedział Damian Grzywacz, Senior Manager w Penta Investments, odpowiedzialny za inwestycje Penty na rynku nieruchomości w Polsce.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA