PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Personalny transfer z Prologis do PointPark Properties

  • Autor: Propertynews.pl
  • 09 lip 2014 15:45

Personalny transfer z Prologis do PointPark Properties

PointPark Properties (P3), wyspecjalizowany właściciel, deweloper i zarządca obiektów magazynowych, mianował Logana Smitha na stanowisko dyrektora ds. Inwestycji, aby wspomóc realizację planów rozwoju firmy dla jej platformy europejskiej. Smith dołączył do firmy P3 z firmy Prologis, w której zajmował stanowisko dyrektora ds. zakupów i sprzedaży w Europie.

REKLAMA

- P3 rozpoczyna jeden z największych programów ekspansji na europejskim rynku logistycznym dzięki znacznemu wsparciu finansowemu, które otrzymaliśmy od naszych udziałowców kapitałowych: firm TPG i Ivanhoé Cambridge. Jestem w pełni przekonany, że ze swoim doświadczeniem i historią osiągnięć, Logan Smith wniesie ogromny wkład w realizację tych planów - powiedział Ian Worboys, CEO P3.

Smith posiada 16-letnie doświadczenie w dziedzinie nieruchomości logistycznych w Europie i Ameryce Północnej. Dołączył do firmy Prologis w Amsterdamie w 2008 roku, gdzie zajmował się zarządzaniem aktywami i zakupami. Po fuzji Prologis i AMB w 2011 roku otrzymał zadanie kierowania łączonym zespołem ds. Transakcji Europejskich, zarządzając lub nadzorując zakupy i sprzedaż na poziomie około 2 mld EUR. Uzyskał dyplom MBA na Uniwersytecie Harvarda i ukończył ekonomię na Cornell University z wyróżnieniem.

- Trudno znaleźć ciekawszy moment na dołączenie do zespołu P3. Europejski rynek logistyczny szybko staje się coraz bardziej wysublimowany i wymagający na poziomie operacyjnym, oczekując zarówno efektywności, jak i autentycznego zrozumienia działalności klientów. Z perspektywy inwestycyjnej, kwestie w skali makro, takie jak handel elektroniczny i konsolidacja łańcucha dostaw, nadal generują atrakcyjne możliwości inwestycyjne dla zespołów, które mają duży zasięg i wiedzę umożliwiającą ich wykorzystywanie - powiedział Logan Smith, nowy CIO P3.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA