PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Piotr Szymoński zadba o rozwój sieci CityFit

  • Autor: Propertynews.pl
  • 02 lip 2014 14:39

Piotr Szymoński objął funkcję dyrektora ds. rozwoju w spółce CityFit, która wprowadza na polski rynek sieć całodobowych klubów fitness.

REKLAMA

Piotr Szymoński jest odpowiedzialny w sieci CityFit za pozyskiwanie nowych lokalizacji dla klubów fitness oraz nadzorowanie procesu związanego z adaptacją powierzchni. Dodatkowo dokonuje on analiz rynkowych dla poszczególnych miast oraz prowadzi negocjacje z właścicielami nieruchomości.

- Celem CityFit jest otwarcie pięćdziesięciu klubów w ciągu trzech lat. Odpowiadam za ekspansję na terenie całej Polski i będę dbał o to, aby każdy klub był maksymalnie dostępny dla mieszkańców danego miasta - mówi Piotr Szymoński, dyrektor ds. rozwoju CityFit.

Piotr Szymoński przez ostatnie dwa lata pracował w grupie Decathlon, gdzie był odpowiedzialny za znajdowanie lokalizacji. Od stycznia tego roku pełnił funkcję managera ds. ekspansji w spółce Koodza wprowadzającej na polski rynek sklepy Decathlon Easy.

W latach 2007-12 Piotr Szymoński pracował w firmie deweloperskiej OKAM, początkowo jako przedstawiciel regionalny nadzorujący nieruchomości komercyjne na Śląsku, a przez kolejne dwa lata jako manager ds. sprzedaży i nowych inwestycji. Odpowiadał m.in. za finalizację warszawskiego projektu InCity i katowickiej inwestycji Trzy Stawy.

Piotr Szymoński jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, od pięciu lat angażuje się w pracę Fundacji Hey Przygodo.

Spółka CityFit została założona przez brytyjski fundusz private equity, który ma na celu rozwijanie w Polsce sieci klubów fitness o niskich opłatach członkowskich, wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt, otwartych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pierwsze kluby CityFit otwiera tego lata w Plaza Rzeszów i w Galerii Victoria w Wałbrzychu, kolejny - pod koniec roku w Warszawie.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA