PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Piotr Trzciński przechodzi do Kulczyk Silverstein Properties

  • Autor: Propertynews.pl
  • 10 lut 2014 10:16

Piotr Trzciński, manager z doświadczeniem w zarządzaniu portfelem nieruchomości 3 lutego br. objął stanowisko Head of Asset Management w Kulczyk Silverstein Properties (KSP). Będzie on odpowiedzialny za zarządzanie nieruchomościami własnymi KSP, a także aktywami należącymi do Kulczyk Real Estate Holding.

REKLAMA

Piotr Trzciński posiada 10-letnie doświadczenie zdobyte w renomowanych firmach, w obszarze zarządzania nieruchomościami komercyjnymi i mieszkaniowymi. Przed dołączeniem do KSP pracował między innymi w Jones Lang LaSalle oraz CA Immo Real Estate Management, gdzie pełnił funkcje leasing managera i asset managera. Od stycznia 2012 roku był związany z funduszem inwestycyjnym BlackRock (dawniej MGPA) jako asset manager nieruchomości handlowych i mieszkaniowych. W ciągu ostatnich 4 lat zarządzał portfelem nieruchomości wartym ponad 300 mln EUR.

Piotr Trzciński jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie zdobył wykształcenie w zakresie zarządzania. Posiada licencję zawodową z pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a od 2008 roku jest członkiem CCIM. Dodatkowo, od 2012 r jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości.

- Cieszę się, że dołączam do dynamicznego i doświadczonego zespołu. Unikalna strategia inwestycyjna KSP przekłada się na możliwość zarządzania jednym z najciekawszych portfeli nieruchomości na polskim rynku. Wierzę, że moje doświadczenie i kompetencje pomogą w realizacji ambitnych planów firmy - podkreśla Piotr Trzciński.

Obecnie firma koncentruje się m.in. na kluczowym projekcie rewitalizacji i repozycjonowania położonego na warszawskim Placu Trzech Krzyży kompleksu biurowo-handlowego ETHOS oraz na poszukiwaniu nowych możliwości inwestycyjnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA