PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Piotr Wojaczek pozostanie w KSSE

  • Autor: Propertynews.pl
  • 06 kwi 2016 07:42

Piotr Wojaczek pozostanie w KSSE Piotr Wojaczek, prezes zarządu KSSE

Piotr Wojaczek został nominowany przez zgromadzenie akcjonariuszy Katowickiej SSE na funkcję prezesa zarządu. Na stanowisku zasiada już od 20 lat.

REKLAMA

Jednocześnie do zarządu powołano Janusza Michałka. Obejmie od stanowisko wiceprezesa KSSE.

– Cieszę się ze akcjonariusze docenili naszą dotychczasową pracę i ponownie obdarzyli nas zaufaniem. Mogę zadeklarować, że konsekwentnie będziemy dbać o rozwój Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Chcemy realizować nasze plany inwestycyjne na rok bieżący, a przypomnę że założyliśmy pozyskanie 1 mld złotych inwestycji i utworzenie nawet 1,5 tys. nowych miejsc pracy. Jak pokazują efekty 20 lat naszej działalności, praca specjalistów tworzących zespół KSSE, którą kierują osoby o wieloletnim doświadczeniu i niezbędnych kompetencjach, a takimi są moi współpracownicy, przynosi wymierne i pozytywne korzyści dla gospodarki kraju i regionu – mówi Piotr Wojaczek, prezes Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. 

– Uzupełnienie przez Ministerstwo Rozwoju składu zarządu, biorąc pod uwagę zadania stojące przed katowicką strefą, nastąpiło w dobrym czasie. Janusz Michałek posiada duże doświadczenie w zakresie inwestycji infrastrukturalnych, które są częścią naszego core-businessu i od których zaczyna się każde partnerstwo z samorządem. Jednocześnie jego dotychczasowe wieloletnie kontakty z samorządami Żywiecczyzny będą atutem w prowadzeniu, naszych zaplanowanych jeszcze w 2015 roku działań zmierzających do aktywizacji terenów strefy wzdłuż drogi S69 – dodał Piotr Wojaczek. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Adam 2016-05-20 14:46:29
    Oto ludzie wykształceni za komuny którzy całe życie hołdują jednemu sloganowi...."czy się stoi czy się leży 20 000 zł się należy"
    Gówno robią i gówno zrobili, na gruntach należących do SP lub samorządów Państwo narobiło posadek dla kolesi i pod nazwa SSE tworzą co...? Inwestorzy sami przychodzą po ani jednego nie ruszyli 4 liter ale jacy to są fachowcy!!!! no bez kija nie podchodź.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA