PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Polka pokieruje finansami TriGranit

  • Autor: propertynews.pl
  • 24 sie 2016 20:08

Polka pokieruje finansami TriGranit Agnieszka Turowska

Spółka TriGranit ogłosiła nominację Agnieszki Turowskiej na stanowisko dyrektora finansowego Grupy. Będzie odpowiadać za nadzór korporacyjnych stanowisk finansowych, księgowych i kontrolnych w całej spółce, włącznie ze wszystkimi krajami, w których TriGranit prowadzi działalność. Będzie też członkiem zarządu.

REKLAMA

- Jest to wyjątkowo pasjonujący okres w historii TriGranit, gdyż rok 2015 okazał się dla nas przełomowy ze względu na zmianę właściciela firmy. Jestem gotowa do podjęcia nowych wyzwań i dalszego ugruntowywania naszej czołowej pozycji na rynku – komentuje Agnieszka Turowska.

Agnieszka Turowska ma 10-letnie doświadczenie w sektorze nieruchomości. Przed podjęciem pracy w TriGranit w 2013 r. pracowała przez 6 lat w MT Development Group – platformie inwestycyjnej na rynku nieruchomości, posiadającej siedzibę w Polsce i zarządzanej przez jednego z czołowych zarządców funduszy w Europie. Pracując w międzynarodowym środowisku, zajmowała się zakupami nieruchomości, a także odpowiadała za tworzenie odpowiednich standardów controllingu i sprawozdawczości w Grupie. W latach 2010-2012 kierowała działalnością operacyjną Grupy jako kierownik ds. finansowych i handlowych. Przed podjęciem pracy w sektorze nieruchomości w 2007 r. zdobyła doświadczenie w szerszym segmencie finansowym, pracując m.in. w dziale audytu Pricewaterhouse Coopers w Warszawie i dziale controllingu w Robert Bosch GmBH w Stuttgarcie. Jest członkinią międzynarodowej organizacji ACCA (Association of Chartered Certified Accountants).

- Niewątpliwym atutem Agnieszki jest olbrzymie doświadczenie - na międzynarodowym rynku nieruchomości pracuje ona już od 10 lat. Wielokrotnie wykazywała się umiejętnościami przywódczymi i potrafiła zmobilizować członków swojego zespołu do osiągania najlepszych wyników, na jakie ich stać. Jestem głęboko przekonany, że Agnieszka pomoże nam umocnić naszą dotychczasową pozycję i kontynuować rozwój biznesowy naszej spółki w nadchodzących latach – mówi Árpád Török, prezes TriGranit.

TriGranit jest jedną z największych w pełni zintegrowanych, prywatnych platform branży nieruchomości w Europie Centralnej, która skupia swą działalność głównie na wysokiej jakości centrach handlowych i biurowcach klasy A w strategicznych lokalizacjach wielkomiejskich. W swojej dwudziestoletniej historii TriGranit, w 7 krajach Europy Środkowowschodniej, zrealizował blisko 50 projektów o łącznej powierzchni 1 miliona mkw. GLA.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA