PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Polka potrafi! Anna Młyniec awansuje w strukturach JLL

  • Autor: Propertynews.pl
  • 05 gru 2016 16:18

Polka potrafi! Anna Młyniec awansuje w strukturach JLL Anna Młyniec

Anna Młyniec, dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy w JLL, awansowała na stanowisko dyrektora międzynarodowego (International Director).

REKLAMA

Anna Młyniec jest drugą kobietą, po Agacie Sekule, w Europie Środkowo-Wschodniej z tytułem International Director, jak również jedną z 50 kobiet na świecie zajmujących tak wysokie stanowisko w JLL.

- Nominacja na to stanowisko jest potwierdzeniem kompetencji Anny Młyniec, wysoko cenionej współpracy z klientami firmy oraz wkładu w tworzenie i rozwój JLL w Polsce. Ta promocja to także dowód uznania za ciężką pracę i docenienie roli Anny Młyniec w budowaniu zespołu oraz przestrzeganiu wysokich standardów etycznych - powiedział Tomasz Trzósło, dyrektor zarządzający JLL w Polsce.

Anna posiada ponad 17 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych, specjalizując się w strategicznym doradztwie dla firm dotyczącym wynajmu biur, relokacji oraz konsolidacji, a także strategii wynajmu i marketingu obiektów biurowych. Anna zarządza zespołem Wynajmu Powierzchni Biurowych JLL na 13 najbardziej aktywnych rynkach w Polsce. W ciągu ostatnich 10 lat jej zespół wynajął łącznie ponad 2 miliony metrów kwadratowych nowoczesnych powierzchni biurowych, utrzymując przez cały ten czas pozycję lidera wśród wszystkich firm doradczych.

Dodatkowo, Anna Młyniec jest odpowiedzialna za tworzenie i rozwój platformy bazy danych OfficeFinder w Polsce, a także za wspieranie i wdrożenie tego projektu w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Anna Młyniec pracowała między innymi dla tak znanych firm jak m.in. The Boston Consulting Group, Microsoft, Sabre Holdings, Shell, MMC, ExxonMobile, MasterCard, General Motors, WPP Group, UBS, Bosch czy Cisco Systems.

Jest absolwentką Politechniki Warszawskiej, wydziału Geodezji i Kartografii. Ukończyła również na tej uczelni studia podyplomowe w zakresie wyceny nieruchomości. Posiada także licencję pośrednika nieruchomości oraz, od 2012 roku, tytuł Certified Commercial Investment Member (CCIM).

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA