PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

B&B wzmacnia polski dział rozwoju

  • Autor: propertynews.pl
  • 16 mar 2016 16:44

B&B wzmacnia polski dział rozwoju Małgorzata Dybaś, specjalista ds. rozwoju projektów hotelowych w B&B Hotels Polska

Trzecia co do wielkości w Europie sieć hoteli ekonomicznych planuje kolejne inwestycje. Dlatego też z początkiem marca 2016 r. do grona pracowników B&B Hotels Polska dołączyła Małgorzata Dybaś, która będzie wspierać dalszą ekspansję marki na terenie Polski.

REKLAMA

Małgorzata Dybaś jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ma 7-letnie doświadczenie oraz szereg zrealizowanych projektów w branży nieruchomości komercyjnych, w tym hotelowych. Karierę rozpoczynała w dziale Doradztwa Inwestycyjnego King Sturge (obecnie JLL). W latach 2011-2013 pracowała w polskim oddziale firmy Horwath HTL zajmując się doradztwem dla inwestorów hotelowych, po czym objęła stanowisko dyrektora zarządzającego polskiego oddziału austriackiej firmy doradczej Hotels Asset Management.

Od 1 marca 2016 r. Małgorzata Dybaś kontynuuje karierę zawodową na stanowisku specjalisty ds. rozwoju projektów hotelowych w polskim oddziale B&B Hotels.

- Ta nominacja to kolejny krok na drodze dalszej ekspansji sieci B&B. Dobre wyniki osiągane z każdym rokiem przez nasze hotele w Warszawie, Wrocławiu i Toruniu to wyraźny sygnał ze strony rynku, potwierdzający słuszność naszych działań i mobilizujący nas do zintensyfikowania działań w tym regionie. Bardzo się cieszę, że Małgorzata Dybaś dołączyła do naszego zespołu. Wierzę, że jej wiedza i dotychczasowe doświadczenie zaowocują nie tylko rozwojem osobistym, lecz także nowymi obiektami B&B na hotelowej mapie Polski – mówi Beatrice Bouchet, prezes zarządu B&B Hotels Polska.

 


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA