PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

B&B wzmacnia polski dział rozwoju

  • Autor: propertynews.pl
  • 16 mar 2016 16:44

B&B wzmacnia polski dział rozwoju Małgorzata Dybaś, specjalista ds. rozwoju projektów hotelowych w B&B Hotels Polska

Trzecia co do wielkości w Europie sieć hoteli ekonomicznych planuje kolejne inwestycje. Dlatego też z początkiem marca 2016 r. do grona pracowników B&B Hotels Polska dołączyła Małgorzata Dybaś, która będzie wspierać dalszą ekspansję marki na terenie Polski.

REKLAMA

Małgorzata Dybaś jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ma 7-letnie doświadczenie oraz szereg zrealizowanych projektów w branży nieruchomości komercyjnych, w tym hotelowych. Karierę rozpoczynała w dziale Doradztwa Inwestycyjnego King Sturge (obecnie JLL). W latach 2011-2013 pracowała w polskim oddziale firmy Horwath HTL zajmując się doradztwem dla inwestorów hotelowych, po czym objęła stanowisko dyrektora zarządzającego polskiego oddziału austriackiej firmy doradczej Hotels Asset Management.

Od 1 marca 2016 r. Małgorzata Dybaś kontynuuje karierę zawodową na stanowisku specjalisty ds. rozwoju projektów hotelowych w polskim oddziale B&B Hotels.

- Ta nominacja to kolejny krok na drodze dalszej ekspansji sieci B&B. Dobre wyniki osiągane z każdym rokiem przez nasze hotele w Warszawie, Wrocławiu i Toruniu to wyraźny sygnał ze strony rynku, potwierdzający słuszność naszych działań i mobilizujący nas do zintensyfikowania działań w tym regionie. Bardzo się cieszę, że Małgorzata Dybaś dołączyła do naszego zespołu. Wierzę, że jej wiedza i dotychczasowe doświadczenie zaowocują nie tylko rozwojem osobistym, lecz także nowymi obiektami B&B na hotelowej mapie Polski – mówi Beatrice Bouchet, prezes zarządu B&B Hotels Polska.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA