PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Polski ekspert w nowym zarządzie RICS w Europie

  • Autor: propertynews.pl
  • 17 lis 2017 11:31

Polski ekspert w nowym zarządzie RICS w Europie Seweryna Afanasjew, MRICS

RICS powołał nowy zarząd w Europie. W jego skład weszła m.in. Seweryna Afanasjew MRICS, polski ekspert z ponad 20-letnim doświadczeniem w obszarze zarządzania nieruchomościami.

REKLAMA

RICS mianował Tinę Paillet FRICS, dyrektor ds. projektów i technologii w Generali Real Estate na nowego przewodniczącego europejskiego zarządu organizacji, reprezentującej ponad 8 100 wykwalifikowanych specjalistów branży budownictwa i nieruchomości z ponad 40 europejskich krajów.

Kluczową misją zarządu, składającego się z dziewięciu wysokiej rangi ekspertów z obszaru zarządzania nieruchomościami, jest zapewnienie, że wykwalifikowani specjaliści RICS są najlepiej przygotowani do tego, by odpowiedzieć na nadchodzące wyzwania mające wpływ na środowisko naturalne i budowlane.

- Jestem dumna z tego, że mogę reprezentować zarząd europejski RICS, szczególnie w tak wyjątkowym roku, w którym RICS świętuje swoje 150-lecie. Rocznica ta jest nie tylko kamieniem milowym dla uczczenia znaczącego i pozytywnego wpływu, jaki rzeczoznawcy RICS wywarli na społeczeństwo, ale także szansą, aby spojrzeć w przyszłość i zapewnić, że zawód ten będzie adekwatny i gotowy do tego, by sprostać wyzwaniom jutra - mówi Tina Paillet FRICS, przewodnicząca europejskiego zarządu RICS. - Jednym z tych wyzwań jest bez wątpienia szybkość zachodzących zmian technologicznych ponieważ to właśnie nowe technologie radykalnie zmienią sposób, w jaki pracujemy, gromadzimy i wykorzystujemy dane. Wiele z tych osiągnięć, w tym sztuczna inteligencja (AI) i Block Chain, przyniesie nowe możliwości i sprawi, że specjaliści w dziedzinie nieruchomości staną się bardziej zwinni ale jednocześnie zwiększony zostanie nacisk na rozwój umiejętności i adaptację. Jestem przekonana, że RICS, jako wiodąca organizacja zawodowa w branży, zajmuje najlepszą pozycję do tego, by przewodzić i zapanować nad tymi zmianami, a także towarzyszyć swoim członkom w "Erze Prop Tech’u" promując jednocześnie najwyższe standardy, dostarczając wiedzę, inspirując badania i oferując innowacyjne programy doskonalenia kompetencji dostępne dla wszystkich profesjonalistów w całym regionie europejskim - podkreśla Tina Paillet FRICS.

Aby wypełnić te zobowiązania RICS zorganizuje w kwietniu 2018 r. trzeci już szczyt Globalnego Forum Środowiska Budowlanego w Londynie. Pod hasłem "Urbanizacja, innowacje i cywilizacja" wydarzenie skoncentrowane będzie na komercyjnych strategiach niezbędnych do wykorzystania ogromnego potencjału ludzi i środowiska budowlanego XXI wieku. Poprzez to forum RICS pragnie dzielić się wiedzą, umiejętnościami i zasobami kluczowymi dla kształtowania środowiska, jakiego potrzebują globalne populacje.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA