PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Polski Holding Nieruchomości szuka prezesa

  • wnp.pl
  • 25 paź 2013 07:52

Polski Holding Nieruchomości szuka prezesa

Rada nadzorcza Polskiego Holdingu Nieruchomości ogłosiła wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko prezesa zarządu spółki obecnej i kolejnej kadencji.

REKLAMA

W prasie ukazało się ogłoszenie o postępowaniu kwalifikacyjnym w PHN. Pisemne zgłoszenia kandydatów na stanowisko prezesa zarządu należy składać do 8 listopada.

Wśród wymagań stawianych kandydatów znalazły się obok wyższego wykształcenia, co najmniej 15-letnie doświadczenie zawodowe, w tym co najmniej 5-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym wyższego szczebla, doświadczenie w zarządzaniu instytucją działającą na rynku nieruchomości komercyjnych oraz biegła znajomość języka angielskiego.

Otwarcie zgłoszeń nastąpi w terminie do 15 listopada, a rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami będą przeprowadzane w dniach 20 - 29 listopada.

Od sierpnia 2013 r., gdy rezygnację z pełnienia funkcji prezesa Polskiego Holdingu Nieruchomości złożył Wojciech Papierak, obowiązki te pełnił Artur Lebiedziński, członek Rady Nadzorczej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA