PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Port-Hotel wybrał dyrektorów sprzedaży hoteli Hampton by Hilton

  • Autor: propertynews.pl
  • 15 lip 2013 10:04

Port-Hotel wybrał dyrektorów sprzedaży hoteli Hampton by Hilton

Port-Hotel, przygotowując się do uruchomienia dwóch obiektów w klasie ekonomicznej, zatrudnił dyrektorów sprzedaży i marketingu w nowych hotelach Hampton by Hilton. Sprzedażą w Gdańsku pokieruje Marta Siudak, natomiast za sprzedaż w Warszawie odpowiedzialna będzie Aldona Dumała. Menedżerki pełnią jednocześnie funkcję zastępcy dyrektora hotelu.

REKLAMA

Spółka Port-Hotel prowadzi aktualnie prace wykończeniowe w dwóch hotelach Hampton by Hilton, które zostaną oddane do użytku latem tego roku. 

Aldona Dumała będzie nadzorować obszar sprzedaży i marketingu w hotelu Hampton by Hilton Warsaw Airport. Swoją karierę w hotelarstwie rozpoczęła pracując na stanowisku recepcjonisty w Gromadzie Centrum, a następnie w hotelu Novotel Warszawa Airport. Zdobyte doświadczenie skutecznie wykorzystywała w sieci hoteli DeSilva, gdzie pełniła obowiązki specjalisty ds. sprzedaży i pracowała jednocześnie dla hotelu DeSilva Inn Katowice oraz DeSilva Piaseczno. Kolejnym etapem jej ścieżki zawodowej był hotel DeSilva Warszawa Airport, gdzie pracowała jako specjalista ds. sprzedaży, a potem jako koordynator ds. sprzedaży. Obecnie bierze aktywny udział w przygotowaniach do uruchomienia hotelu Hampton by Hilton w Warszawie przy ulicy 17 Stycznia.

Marta Siudak, która pokieruje sprzedażą i marketingiem w Hampton by Hilton Gdańsk Airport, doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na stanowisku konsultanta biznesowego w Polsko-Szwedzkiej Izbie Gospodarczej w Gdańsku, gdzie realizowała zlecenia i projekty dla firm szwedzkich. Od 2003 roku zajmowała się marketingiem w firmie Tapflo Sp. z o.o. Przygodę z hotelarstwem rozpoczęła w sieci Orbis, w hotelu Novotel Gdańsk Centrum, pracując jako specjalista ds. marketingu, a następnie kierownik ds. sprzedaży. Zdobytą wiedzę wykorzystuje aktualnie pracując dla Spółki Port-Hotel.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA