PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Poznaj nowe władze w Interferie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 11 maj 2016 12:10

Poznaj nowe władze w Interferie Piotr Sosiński

6 maja decyzją rady nadzorczej zmienił się skład zarządu spółki zarządzającej siecią hoteli Interferie, należącej do KGHM TFI. Nowym prezesem zarządu został Piotr Sosiński, zastępując na tym stanowisku Jana Komana, natomiast na stanowisko wiceprezesa, w miejsce Dariusza Rutowicza, powołano Łukasza Ciołka.

REKLAMA

Nowym prezesem zarządu Interferie został Piotr Sosiński, doktor nauk prawnych, wcześniej związany z samorządem i działalnością radcy prawnego. W latach 2007-2010 pełnił funkcję zastępcy Prezydenta Wałbrzycha, wcześniej prowadził indywidualną praktykę prawniczą w zakresie obsługi spółek prawa handlowego.Jest adiunktem i kierownikiem Katedry Prawa Administracyjnego w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości w Wałbrzychu. Z rynkiem kapitałowym związany jest od ponad 16 lat, pełnił funkcję członka rady nadzorczej w POM-EKO w Szczecinku (2000-2001), w Kopalniach Surowców Skalnych w Złotoryi (2006-2007) oraz Przedsiębiorstwie „Zamek Książ” w Wałbrzychu (2007-2010). 

Natomiast Łukasz Ciołek, powołany na wiceprezesa zarządu Interferie jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na Wydziale Zarządzania i Informatyki. Przez kilkanaście lat zdobywał doświadczenie jako główny księgowy w branży hotelarskiej, m.in. w Orbis oraz Wings Hotels. Obecnie jest wykładowcą w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

- Obecność w zarządzie Interferie to dla mnie duże wyróżnienie, ale też czas wytężonej pracy. Spółka realizuje szereg ważnych inwestycji, wciąż umacniając swoją markę na rynku hoteli. Przypomnę tylko, że w 2015 r. spółka odnotowała rekordowe wyniki finansowe i odnotowała najwyższą sprzedaż. A zatem wypracowany model biznesowy okazał się skuteczny w relacjach z klientami i partnerami biznesowymi, a ja chciałbym go utrzymać i dalej rozwijać - mówi Piotr Sosiński, prezes zarządu Interferie.

Spółka zarządza siecią ośmiu hoteli, do których należą m.in. Interferie Medical spa w Świnoujściu, Interferie Argentyt w Dąbkach, czy Interferie Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie. W zasobach Grupy znajduje się ponad 2 100 miejsc noclegowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA