PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Poznaj sylwetkę Mariusz Sobola - nowego inwestora na rynku centrów handlowych

  • Autor: pr
  • 06 mar 2013 12:19

Poznaj sylwetkę Mariusz Sobola - nowego inwestora na rynku centrów handlowych

Mariusz Sobol, prezes spółki Victoria Sobol s.k.a., która buduje centrum handlowe Victoria w Chojnicach z rynkiem nieruchomości w regionie związany jest od kilkunastu lat. Jest także właścicielem salonów znanych marek modowych.

REKLAMA

Od 1999 roku Mariusz Sobol jest właścicielem i współwłaścicielem spółek z branż: farmaceutycznej, deweloperskiej, hotelarskiej oraz zajmujących się wynajmem nieruchomości. Od wielu lat jest właścicielem salonów znanych marek modowych w systemie franczyzowym.

Jest Absolwentem Akademii Morskiej. W latach 90-tych był prezesem zarządu Malborskich Zakładów Chemicznych Organika S.A., gdzie odpowiadał m.in. za wybudowanie w Mieleckiej Strefie Ekonomicznej największego w Polsce zakładu produkcji spienionego polistyrenu i uruchomienie zakładów produkcji i przetwarzania pianki poliuretanowej w Polsce, Rosji i Czechach.

Mariusz Sobol od 15 lat inwestuje i prowadzi działalność na terenie gminy Chojnice. Z jego inicjatywy powstały m.in.: Fundacja Rozwoju Charzyków, port jachtowy i promenada. Jednym z realizowanych w ramach lokalnej aktywności projektów była rewitalizacja przedwojennego hotelu ściśle związanego z najstarszym w Polsce klubem żeglarskim.

Wśród obecnie realizowanych przez inwestora projektów jest m.in. unikalny projekt Multicentrum Victoria w Chojnicach, wielofunkcyjnej galerii śródmiejskiej, rewitalizującej przestrzeń poprzemysłową w centrum miasta, jednocześnie przygotowywanej zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA