PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Prezesem Euromark Polska będzie dotychczasowy szef RN Timothy Mark

  • Autor: ISB
  • 26 mar 2012 11:16

Przewodniczący rady nadzorczej Euromark Polska Timothy Mark złożył rezygnację z pełnionej funkcji w związku z zamiarem objęcia stanowiska prezes zarządu w tej spółce - poinformował Euromark Polska w komunikacie.

REKLAMA

"Zarząd Euromark Polska SA informuje, że w dniu 26 marca 2012 roku Timothy Mark Roberts złożył rezygnację z pełnienia funkcji w radzie nadzorczej Euromark Polska SA. Rezygnacja złożona została ze skutkiem na dzień 30 kwietnia 2012 r. Złożenie przedmiotowej rezygnacji z pełnienia funkcji w radzie nadzorczej Euromark Polska SA ma związek z planowanym objęciem stanowiska prezesa zarządu Euromark Polska SA" - podano w komunikacie.

Wcześniej Euromark Polska poinformował, że obecny prezes James Kelly złożył rezygnację z pełnionej funkcji ze skutkiem na 30 kwietnia.

Skonsolidowane wyniki sprzedaży wyniosły 11,33 mln zł w lutym i były wyższe od osiągniętych w lutym roku ubiegłego o 27,0%. Narastająco wyniki sprzedaży grupy Euromark osiągnięte w okresie wrzesień 2011 - luty 2012 roku wyniosły 58,57 mln zł, co oznacza spadek o 8,5% w skali roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA