PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Prime Property Prize 2012: Gheorghe Marian Cristescu Człowiekiem Roku

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 wrz 2012 00:37

Prime Property Prize 2012: Gheorghe Marian Cristescu Człowiekiem Roku

Gheorghe Marian Cristescu, regionalny dyrektor sprzedaży Best Western na Polskę, otrzymał nagrodę w konkursie Prime Property Prize 2012 w kategorii Człowiek Roku, organizowanym przez portal Propertynews.pl. Ogłoszenie zwycięzcy miało miejsce w trakcie uroczystej gali, która odbyła się podczas pierwszego dnia konferencji Property Forum, w dniu 18 września w Warszawie.

REKLAMA

Wyróżnienie zostało przyznane osobistości z branży nieruchomości komercyjnych, która miała największy wpływ na wydarzenia w tym sektorze bądź dokonała spektakularnych zmian w swojej firmie, wpływających na rozwój całego rynku

- Szefowie firmy, którzy znaleźli największe uznanie wśród czytelników portalu Propertynews.pl oraz Forum Ekspertów Nagrody, reprezentują rynki centrów handlowych, powierzchni magazynowych oraz branżę hotelarską. Są to Gheorghe Marian Cristescu, regionalny dyrektor sprzedaży Best Western na Polskę; Robert Dobrzycki, szef Panattoni na Europę Środkowo-Wschodnią oraz Jan Mroczka, prezes zarządu i jeden z głównych udziałowców spółki Rank Progres. Wszyscy są niezaprzeczalnymi profesjonalistami w swojej branży, którzy pokazali, jak w trudnych czasach stawić czoła rynkowym wyzwaniom i rozwijać się pomimo kryzysu. Ale zwycięzca może być tylko jeden, a o tym, kto otrzyma tegoroczną nagrodę, zdecydowały głosy czytelników portalu Propertynews.pl - powiedziała Anna Popek, podczas wręczania nagrody Panu Gheorghe Marian Cristescu.

- Zaczynaliśmy pewien projekt wspólnie z moją firmą rok temu w Polsce. Tamten rok był dla nas bardzo ważny – udało nam się zakontraktować 6 nowych hoteli. W tym roku udało nam się osiągnąć liczbę 20 hoteli. To bardzo ciężka praca, ale jednocześnie bardzo motywująca - powiedział Gheorghe Marian Cristescu.

Gheorghe Marian Cristescu stanął w szranki z takimi osobistościami jak:

Jan Mroczka, Rank Progress

Agnieszka Mosurek-Zava, prezes Douglas Polska

Waldemar Olbryk, Skanska Property Poland

Leszek Czarnecki, Sky Tower

Dariusz Miłek, NG2/ Libra Project

Michał Sołowow, Echo Investment

Magdalena Sekutowska, Hilton Worldwide

Robert Dobrzycki, Panattoni Europe

Stanislav Frnka, HB Reavis

Barbara Topolska, Neinver

Maciej Zajdel, IVG

To pierwsza edycja konkursu Prime Property Prize, który jest częścią konferencji Property Forum dotyczącej rynku nieruchomości komercyjnych. Ma on za zadanie wyłonić firmy oraz projekty, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania odegrały kluczową rolę w rozwoju całej branży.

- Rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce dojrzewa coraz szybciej i nie pozostawia już miejsca na nieprzemyślane inwestycje. Projekty, które zostały wyłonione w konkursie Prime Property Prize 2012, są drogowskazem najlepszych przedsięwzięć i praktyk na polskiej mapie inwestycji komercyjnych. Naszym zamierzeniem jest, by statuetka ta stała się prestiżowym wyróżnieniem dla całej branży w Polsce - komentuje Robert Posytek, redaktor naczelny Propertynews.pl.

Propertynews.pl, działającym w ramach Grupy PTWP SA, to serwis o rynku nieruchomości komercyjnych, a także organizator konferencji Property Forum.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA