PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Przemysław Krych wśród osobowości roku konkursu Prime Property Prize

  • Autor: propertynews.pl
  • 21 sie 2015 15:10

Przemysław Krych wśród osobowości roku konkursu Prime Property Prize Przemysław Krych

Przemysław Krych jest odpowiedzialny za jedne z największych transakcji na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce ostatnich lat. Najważniejszą z nich jest przejęcie spółki Echo Investment.

REKLAMA

Prezes zarządu Griffin Group i członek Rady Nadzorczej Echo Investment został nominowany do nagrody Prime Property Prize 2015 w kategorii Człowiek Roku Propertynews.pl.

Poznaj osoby nominowane w kategorii Człowiek Roku Propertynews.pl i oddaj głos!

Przemysław Krych posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania, inwestycji i restrukturyzacji. Pod jego kierownictwem Griffin stał się jednym z największych, a zarazem najaktywniejszych inwestorów. Tylko w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy Griffin ulokował w swoje projekty kwotę przekraczająca 500 milionów euro kapitału własnego.

Przed rozpoczęciem działalności na własny rachunek, był dyrektorem zarządzającym i partnerem w Templeton Direct Advisors, a także managerem Emerging Europe Private Equity Funds. Wcześniej zajmował szereg wysokich stanowisk w Banku Handlowym. Absolwent, a następnie asystent na Wydziale Prawa Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Ogłoszenie zwycięzców nastąpi podczas uroczystej gali wieńczącej pierwszy dzień V edycji Property Forum 2015 w Warszawie. Więcej o konferencji na www.propertyforum.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA