PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Przemysław Lutkiewicz nowym wiceprezesem LPP

  • Autor: Propertynews.pl
  • 10 gru 2014 15:32

Rada Nadzorcza LPP S.A. powołała z dniem 01 stycznia 2015 roku nowego wiceprezesa zarządu LPP S.A. - Przemysława Lutkiewicza, który jednocześnie będzie pełni funkcję dyrektora finansowego.

REKLAMA

Przemysław Lutkiewicz urodził się w 1970 roku, jest absolwentem Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni i Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Studiów Podyplomowych na Politechnice Gdańskiej.

Od 2008 roku zatrudniony w LPP S.A. jako dyrektor ds. Controllingu. W ramach Działu Finansowego LPP S.A. stworzył od podstaw Dział Controllingu nadzorując pracę analityków, audytorów oraz komórki bezpieczeństwa w sieciach sprzedaży. Wdrożył narzędzia IT dostarczając informacji zarządczych, potrzebnych w kierowaniu wszystkimi spółkami GK LPP S.A. Brał też czynny udział w utrzymywaniu kontaktów z zagranicznymi inwestorami instytucjonalnymi.

Karierę zawodową rozpoczął w roku 1994 w Powszechnym Banku Kredytowym S.A. W latach 1995 - 2008 związany z PolCard SA / First Data Polska S.A., gdzie zajmował stanowiska - od kierownika Zespołu Planowania i Sprawozdawczości do dyrektora Departamentu Controllingu. W latach 2006-2007 pełnił funkcję członka zarządu i dyrektora finansowego w First Data Polska S.A.

W latach 2007-2008 współtworzył Centrum SSC First Data w Gdańsku jako dyrektor ds. Finansów i Controllingu.

Przemysł Lutkiewicz nie prowadzi działalności konkurencyjnej wobec spółki, nie jest wspólnikiem ani członkiem organu jakiejkolwiek konkurencyjnej osoby prawnej. Nie jest wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonego na podstawie ustawy o KRS.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA