PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Przetasowania w zarządzie spółki odzieżowej Gino Rossi

  • Autor: PAP
  • 03 kwi 2012 15:12

Przetasowania w zarządzie spółki odzieżowej Gino Rossi

Grzegorz Koterwa nie jest już prezesem spółki Gino Rossi SA. Funkcję tę powierzono Tomaszowi Malickiemu - dotychczasowemu wiceprezesowi tej firmy. Nowym wiceprezesem odzieżowej sieci został Grzegorz Koryciak.

REKLAMA

Tomasz Malicki ukończył Politechnikę Gdańską, Wydział Zarządzania i Ekonomii oraz MBA -organizowany przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów i Uniwersytet Gdański przy współpracy z BCC w Warszawie.

W latach 2001-2008 związany ze spółka Gino Rossi S.A., gdzie zajmował stanowisko dyrektora handlowego.

W latach 2008-2009 związany był z firmą Adidas Poland sp. z o.o., gdzie dopowiadał za rozwój, budowę struktur oraz zarządzanie siecią detaliczną na terenie Polski, Czech, Słowacji i Węgier.

Od roku 2009 do 2011 pracował w Ecco Shoes Poland, jako członek zarządu i Retail Manager Europe EAST, sprawując nadzór nad działaniami rozwojowymi, inwestycyjnymi, zarządzaniem kolekcją, oraz działami logistyki i operacyjnymi. Odpowiadał za rozwój oraz zarządzanie detalicznym kanałem sprzedaży spółki na terenie Polski, Czech, Słowacji oraz Węgier. 

Grzegorz Koryciak ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu. W okresie 1997-1999 pracował w Real Sp. z o.o. na stanowisku kierownika zespołu towarowego, następnie kierownika Działu Spożywczego Hipermarketu Real.

W latach 2000 - 2001 pracował w Smyk sp. z o.o. na stanowisku kierownika, a następnie dyrektora domu towarowego.

W 2002 r. zajmował stanowisko kierownika sklepu w siedzibie spółki Giacomelli Sport Poland.

W okresie od listopada 2002 r.  pracował w sieci 5.10.15. spółki Komex Sp. z o.o. na stanowisku dyrektora operacyjnego, zaś od października 2003 roku zajmował stanowisko dyrektora finansowego. W latach 2005-2007 był członkiem zarządu ds. Finansów i Administracji w w/w spółce.

Od 2008 r. do chwili obecnej zajmuje stanowisko dyrektora finansowego w spółce Matras SA.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA