PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Przetasowania w zarządzie spółki odzieżowej Gino Rossi

  • Autor: PAP
  • 03 kwi 2012 15:12

Przetasowania w zarządzie spółki odzieżowej Gino Rossi

Grzegorz Koterwa nie jest już prezesem spółki Gino Rossi SA. Funkcję tę powierzono Tomaszowi Malickiemu - dotychczasowemu wiceprezesowi tej firmy. Nowym wiceprezesem odzieżowej sieci został Grzegorz Koryciak.

REKLAMA

Tomasz Malicki ukończył Politechnikę Gdańską, Wydział Zarządzania i Ekonomii oraz MBA -organizowany przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów i Uniwersytet Gdański przy współpracy z BCC w Warszawie.

W latach 2001-2008 związany ze spółka Gino Rossi S.A., gdzie zajmował stanowisko dyrektora handlowego.

W latach 2008-2009 związany był z firmą Adidas Poland sp. z o.o., gdzie dopowiadał za rozwój, budowę struktur oraz zarządzanie siecią detaliczną na terenie Polski, Czech, Słowacji i Węgier.

Od roku 2009 do 2011 pracował w Ecco Shoes Poland, jako członek zarządu i Retail Manager Europe EAST, sprawując nadzór nad działaniami rozwojowymi, inwestycyjnymi, zarządzaniem kolekcją, oraz działami logistyki i operacyjnymi. Odpowiadał za rozwój oraz zarządzanie detalicznym kanałem sprzedaży spółki na terenie Polski, Czech, Słowacji oraz Węgier. 

Grzegorz Koryciak ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu. W okresie 1997-1999 pracował w Real Sp. z o.o. na stanowisku kierownika zespołu towarowego, następnie kierownika Działu Spożywczego Hipermarketu Real.

W latach 2000 - 2001 pracował w Smyk sp. z o.o. na stanowisku kierownika, a następnie dyrektora domu towarowego.

W 2002 r. zajmował stanowisko kierownika sklepu w siedzibie spółki Giacomelli Sport Poland.

W okresie od listopada 2002 r.  pracował w sieci 5.10.15. spółki Komex Sp. z o.o. na stanowisku dyrektora operacyjnego, zaś od października 2003 roku zajmował stanowisko dyrektora finansowego. W latach 2005-2007 był członkiem zarządu ds. Finansów i Administracji w w/w spółce.

Od 2008 r. do chwili obecnej zajmuje stanowisko dyrektora finansowego w spółce Matras SA.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA