PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Przybywa dyrektorów w JLL

  • Autor: propertynews.pl
  • 25 sie 2015 07:27

Firma doradcza JLL poinformowała o awansach na stanowiska dyrektorskie w swoich strukturach w Polsce.

REKLAMA

Awanse na stanowiska dyrektorskie wysokiego szczebla – National Director

Marta Augustyn awansowała na stanowisko dyrektorskie wysokiego szczebla – National Director w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych. Marta ma 15 lat doświadczenia na rynku nieruchomości handlowych. Współpracowała z wiodącymi deweloperami i inwestorami z sektora - m.in. Multi Development, CDI, Liebrecht & wooD, Kulczyk Silverstein, Pradera czy AEW. Brała udział w komercjalizacji szeregu znanych centrów handlowych, takich jak Galeria Sfera, Renoma Wrocław, Klif Warszawa i Gdynia, Wola Park, Plac Unii, Forum Koszalin, Forum Gdańsk, Blue City etc. Jednym z głównych obszarów kompetencji Marty Augustyn jest reprezentacja i wsparcie najemcy w procesie określania długofalowej strategii najmu, debiutu i ekspansji światowych marek na polskim rynku. Aktualnie współpracuje z międzynarodowymi modowymi gigantami (np. Hollister i LC Waikiki). Przed dołączeniem do JLL w 2007 r. Marta zaangażowana była w komercjalizację projektów z portfolio Apsys Polska (Manufaktura w Łodzi, Wzgórze w Gdyni i ówczesna Łacina w Poznaniu.)

Marta jest absolwentką filologii francuskiej na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowej administracji na Uniwersytecie Łódzkim

Krzysztof Jarocki uzyskał awans na stanowisko dyrektorskie wysokiego szczebla – National Director w Dziale Wycen. Krzysztof ma ponad 12 lat doświadczenia na rynku nieruchomości w Polsce przy wycenach projektów komercyjnych. Do zakresu jego obowiązków w JLL należy współpraca z sektorem bankowym, koordynacja wycen portfolio oraz bieżące zarządzanie i realizacja wycen nieruchomości. Krzysztof posiada wysokie kompetencje szczególnie w obszarze wycen projektów handlowych, biurowych i gruntów inwestycyjnych. Jest członkiem Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców (RICS) oraz polskim uprawnionym rzeczoznawcą majątkowym. W ubiegłym roku uzyskał certyfikat CIS HypZert MLV - HypZert Real Estate Valuer for Mortgage Lending Valuation.

Krzysztof jest absolwentem kierunku geodezja i wycena nieruchomości na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie oraz studiów podyplomowych z wyceny i zarządzania na Uniwersytecie Sheffield Hallam w Wielkiej Brytanii.

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA