PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Przybywa dyrektorów w JLL

  • Autor: propertynews.pl
  • 25 sie 2015 07:27

Firma doradcza JLL poinformowała o awansach na stanowiska dyrektorskie w swoich strukturach w Polsce.

REKLAMA

Awanse na stanowiska dyrektorskie wysokiego szczebla – National Director

Marta Augustyn awansowała na stanowisko dyrektorskie wysokiego szczebla – National Director w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych. Marta ma 15 lat doświadczenia na rynku nieruchomości handlowych. Współpracowała z wiodącymi deweloperami i inwestorami z sektora - m.in. Multi Development, CDI, Liebrecht & wooD, Kulczyk Silverstein, Pradera czy AEW. Brała udział w komercjalizacji szeregu znanych centrów handlowych, takich jak Galeria Sfera, Renoma Wrocław, Klif Warszawa i Gdynia, Wola Park, Plac Unii, Forum Koszalin, Forum Gdańsk, Blue City etc. Jednym z głównych obszarów kompetencji Marty Augustyn jest reprezentacja i wsparcie najemcy w procesie określania długofalowej strategii najmu, debiutu i ekspansji światowych marek na polskim rynku. Aktualnie współpracuje z międzynarodowymi modowymi gigantami (np. Hollister i LC Waikiki). Przed dołączeniem do JLL w 2007 r. Marta zaangażowana była w komercjalizację projektów z portfolio Apsys Polska (Manufaktura w Łodzi, Wzgórze w Gdyni i ówczesna Łacina w Poznaniu.)

Marta jest absolwentką filologii francuskiej na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowej administracji na Uniwersytecie Łódzkim

Krzysztof Jarocki uzyskał awans na stanowisko dyrektorskie wysokiego szczebla – National Director w Dziale Wycen. Krzysztof ma ponad 12 lat doświadczenia na rynku nieruchomości w Polsce przy wycenach projektów komercyjnych. Do zakresu jego obowiązków w JLL należy współpraca z sektorem bankowym, koordynacja wycen portfolio oraz bieżące zarządzanie i realizacja wycen nieruchomości. Krzysztof posiada wysokie kompetencje szczególnie w obszarze wycen projektów handlowych, biurowych i gruntów inwestycyjnych. Jest członkiem Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców (RICS) oraz polskim uprawnionym rzeczoznawcą majątkowym. W ubiegłym roku uzyskał certyfikat CIS HypZert MLV - HypZert Real Estate Valuer for Mortgage Lending Valuation.

Krzysztof jest absolwentem kierunku geodezja i wycena nieruchomości na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie oraz studiów podyplomowych z wyceny i zarządzania na Uniwersytecie Sheffield Hallam w Wielkiej Brytanii.

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA