PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rada nadzorcza Redanu w nowym składzie

  • Autor: propertynews.pl
  • 11 gru 2017 10:15

Rada nadzorcza Redanu w nowym składzie Radosław Wiśniewski

Zarząd spółki Redan poinformował o powołaniu 8 grudnia 2017 r. Radosława Wiśniewskiego na stanowisko członka Rady Nadzorczej spółki.

REKLAMA

Powołanie Radosława Wiśniewskiego do składu Rady Nadzorczej związane było z rezygnacją z uczestnictwa w niej Jacka Jaśkiewicza.

Radosław Wiśniewski ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwami i handlu odzieżą. Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi. Studiował również w Polsko-Amerykańskim Centrum Zarządzania (program Maryland State University i Uniwersytetu Łódzkiego), uzyskując tytuł Executive MBA - Certyfikat EMBA Uniwersytetu Łódzkiego we współpracy z Uniwersytetem Maryland, US. Jest założycielem Redan SA i jej większościowym akcjonariuszem. Był członkiem Rady Nadzorczej Redan SA w latach 2005 - 2012. W latach 1995 - 2004 oraz w latach 2012-2014 piastował również stanowisko prezesa zarządu spółki.

Obecnie Radosław Wiśniewski pełni funkcje członka zarządu w następujących spółkach: Redral sp. z o.o.,z siedzibą w Łodzi, Red Partito sp. z o.o., z siedzibą w Łodzi, Red Gatto sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, Real Development Group sp. z o.o, z siedzibą w Łodzi RD6 sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, RD 5 sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, RD 4 sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, RD 3 sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, Carassius sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi.

Jest także wspólnikiem spółek powiązanych z Real Development Group sp. z o.o z siedzibą w Łodzi.
Ponadto zasiada także w szczególności w Radzie Nadzorczej TXM SA z siedzibą w Andrychowie , Naprzód S.A. z siedzibą w Krakowie, Hotele ADC Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, Shumee S.A. z siedzibą w Łodzi, a także Spółdzielni Inwalidów Naprzód w Krakowie.
 
W konsekwencji złożenia przez p. Jacka Jaśkiewicza rezygnacji konieczne było także uzupełnienie składu Komitetu Audytu Redan SA. Rada Nadzorcza na posiedzeniu w dniu 08 grudnia 2017 powołała p. Sławomira Lachowskiego do pełnienia funkcji członka Komitetu Audytu Redan SA.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA