PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Radosław Wiśniewski rezygnuje z kierowania Redanem

  • Autor: propertynews.pl
  • 21 lip 2014 09:35

Radosław Wiśniewski rezygnuje z kierowania Redanem

Radosław Wiśniewski złożył rezygnację z pełnienia funkcji prezesa zarządu spółki odzieżowej Redan SA. Rada Nadzorcza firmy na najbliższym posiedzeniu planuje powierzenie tego stanowiska Boguszowi Kruszyńskiemu, dotychczasowemu wiceprezesowi zarządu. Kruszyński jest związany z Grupą od 2003 r.

REKLAMA

W oświadczeniu złożonym na ręce Przewodniczącego Rady Nadzorczej Radosław Wiśniewski podał następujące uzasadnienie swojej rezygnacji: "W czerwcu 2012 roku postanowiłem zaangażować się w bezpośrednie zarządzanie spółką. Redan znajdował się wówczas w punkcie zwrotnym swojej działalności. Narastające problemy z płynnością finansową spowodowały konieczność szybkich strategicznych działań, czego efektem było zawarcie w lipcu 2013 Umowy Restrukturyzacyjnej z bankami finansującymi spółkę. Wdrożono zaproponowany przez mnie plan naprawczy i jest on z powodzeniem realizowany. Spółka pokonała trudności i realizuje założoną strategię."

„W związku z tym, że proces restrukturyzacji Redan zbliża się do końca, a sytuacja finansowa Grupy jest ustabilizowana oceniłem, że nie jest konieczny mój dalszy bezpośredni udział w zarządzaniu. Dlatego uznałem, że mogę opuścić Zarząd Redanu. Jednocześnie zapewniam, że nie mam zamiaru sprzedawania akcji spółki. Nadal będę angażował się w zagadnienia strategiczne Grupy Redan, lecz teraz po stronie właścicielskiej" - powiedział Radosław Wiśniewski.

Strefa premium - propertynews.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA