PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rafał Koralewski kierownikiem działu windykacji w Savills

  • Autor: Propertynews.pl
  • 24 lip 2013 11:34

Rafał Koralewski kierownikiem działu windykacji w Savills

Savills wzmocnił zespół zarządzania nieruchomościami w Warszawie powołując Rafała Koralewskiego na stanowisko kierownika działu windykacji. Rafał będzie odpowiedzialny za usprawnienie procedur kontroli finansowej i windykacji w Savills.

REKLAMA

Rafał jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości z sześcioletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości komercyjnych. Zanim dołączył do Savills, Rafał pracował jako starszy specjalista kontroli kredytowej w DTZ, gdzie odpowiadał za windykację i kontrolę papierów wartościowych. Rafał był zaangażowany w zarządzanie portfelem nieruchomości dla wielu międzynarodowych inwestorów. Swoją ścieżkę zawodową w branży nieruchomości komercyjnych rozpoczął w dziale kontroli kredytowej firmy Donaldsons.

- Jesteśmy świadomi, że dodatni cash-flow ma zasadnicze znaczenie dla naszych klientów na obecnym rynku finansowym. Z tego powodu wzmocniliśmy nasz zespół finansów zatrudniając Rafała. Jestem przekonany, że będzie cennym dodatkiem do zespołu, co pozwoli nam na zapewnienie zintegrowanych usług finansowych w sekorze nieruchomości - powiedział Wojciech Zawierucha, dyrektor ds. operacyjnych i rozwoju biznesu w dziale zarządzania nieruchomościami Savills.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA