PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rafał Kwiatkowski z EPP wśród najbardziej wpływowych prawników w Europie Środkowo-Wschodniej

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 20 lis 2017 10:50

Rafał Kwiatkowski z EPP wśród najbardziej wpływowych prawników w Europie Środkowo-Wschodniej Rafał Kwiatkowski, członek zarządu oraz dyrektor ds. operacyjnych EPP

Rafał Kwiatkowski, członek zarządu EPP oraz dyrektor ds. operacyjnych, znalazł się na przygotowanej przez The Legal 500 liście najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych prawników przedsiębiorstw.

REKLAMA

Ogłoszenie pierwszej edycji The GC Powerlist: Central and Eastern Europe miało miejsce w Pradze.

The Legal 500 to funkcjonujący od 30 lat przewodnik po najlepszych kancelariach prawnych całego świata, natomiast The GC Powerlist skupia się na firmach i ich radcach prawnych, których praca – przekładająca się na konkretne transakcje - ma bezpośrednie przełożenie na rozwój organizacji, dla których pracują. W ten sposób The GC Powerlist identyfikuje najbardziej wpływowych i innowacyjnych prawników działających w regionie.

– Cieszę się, że Rafał znalazł się w tak elitarnym gronie - powiedział Hadley Dean, prezes EPP. – W pełni na to zasłużył. To między innym jego kwalifikacjom i ciężkiej pracy zawdzięczamy sfinalizowanie w ostatnim czasie licznych transakcji, dzięki którym nasza spółka stała się wiodącym właścicielem i zarządcą powierzchni handlowej w Polsce.

Rafał Kwiatkowski jest radcą prawnym z wieloletnim doświadczeniem w zakresie nieruchomości i zgodności z przepisami. W ramach EPP odpowiada za dział prawny i akwizycji. Zanim dołączył do firmy, pracował ponad 15 lat w Echo Investment SA – największego polskiego dewelopera. W Echo Investment zajmował się aspektami prawnymi dotyczącymi finansowania, wynajmu, sprzedaży i zakupów związanych z portfolio nieruchomości. Na początku był pracownikiem działu prawnego, a następnie awansował na stanowisko szefa działu prawnego (od 2007). W ramach obowiązków w Echo Investment, nadzorował też działania zespołu zarządzania nieruchomościami. W latach 2005-2007 był członkiem rady nadzorczej spółek Barlinek SA i Opoczno SA.

Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz podyplomowe studia na kierunku finanse i podatki w Szkole Głównej Handlowej.

W tym roku EPP kupiła cztery działające galerie handlowe – Galerię Solną w Inowrocławiu, Galerie Twierdza w Kłodzku i Zamościu oraz Wzorcownię we Włocławku. Również w tym roku EPP sfinalizowała – wspólnie z Echo Investment – zakup warszawskiej Galerii Młociny, której ukończenie planowane jest na II kwartał 2019 roku.

EPP to holenderska spółka działająca według formuły REIT i inwestująca w sektorze nieruchomości handlowych na terenie całej Polski. Nasz zdywersyfikowany portfel aktywów obejmuje 6 projektów biurowych, 14 projektów handlowych i dwa projekty w przygotowaniu w Warszawie. Budynki zlokalizowane są w 18 największych miastach Polski o silnej gospodarce i wysokiej sile nabywczej, a także atrakcyjnych dla międzynarodowych inwestorów. Celem EPP jest stworzenie w Polsce największej, generującej przychody, platformy rentownych aktywów handlowych przynoszących wysokie stopy zwrotu swoim akcjonariuszom.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA