PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Raoul Thomassen wicedyrektorem operacyjnym w Atrium

  • Autor: Propertynews.pl
  • 22 gru 2014 11:22

Atrium European Real Estate Limited poinformował o awansowaniu Raoula Thomassena na stanowisko wicedyrektora operacyjnego. Raoul będzie podlegać dyrektorowi operacyjnemu Rüdigerowi Dany’emu.

REKLAMA

Raoul dołączył do Atrium z Unibail-Rodamco w styczniu 2009 roku i podjął pracę jako szef operacyjny grupy. Odtąd pełnił ważną funkcję bezpośredniego doradcy zarządu i rady nadzorczej Atrium w sprawach związanych ze strategią operacyjną Grupy. W ciągu tych niemal sześciu lat Raoul odpowiadał także za opracowywanie i usprawnianie procesów operacyjnych Atrium w obszarach takich jak: marketing, infrastruktura, zarządzanie aktywami czy inicjatywy międzyportfelowe, co miało znaczący, pozytywny wpływ na bieżącą efektywność i stabilizację Grupy oraz jej portfolio.

Przed podjęciem pracy w Atrium, Raoul pracował przez trzy lata w Unibail-Rodamco jako menedżer operacyjny Grupy, a wcześniej jako kontroler biznesowy ds. obiektów handlowych. Zanim dołączył do Unibail-Rodamco, pełnił funkcję kontrolera finansowego w dwóch spółkach notowanych na giełdzie w Amsterdamie - Koninklijke BAM Groep i Hollandsche Beton Groep NV. Posiada tytuł magistra ekonomii biznesu uzyskany na Uniwersytecie w Maastricht i jest członkiem Stowarzyszenia Certyfikowanych Kontrolerów.

- W ciągu ostatnich kilku lat Raoul znacząco się przyczynił do wprowadzania zmian na lepsze, zapewnienia stabilizacji oraz poprawy wyników operacyjnych Atrium, dlatego w uznaniu tego ogromnego wkładu z przyjemnością zaproponowaliśmy mu awans na to stanowisko. Nie mam wątpliwości, że pełniąc nową funkcję Raoul będzie nadal odgrywać cenną rolę w rozwoju Grupy - powiedział dyrektor generalny Grupy Atrium, Josip Kardun.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA