PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Redefine Properties: Wierzymy w Hadleya

  • Autor: Propertynews.pl
  • 07 cze 2016 11:48

Redefine Properties: Wierzymy w Hadleya Hadley Dean, nowy prezes Echo Prime Properties, fot. PTWP

Firma Redefine Properties oficjalnie zaprezentowała nowego prezesa Echo Prime Properties. Jak już informowaliśmy, został nim Hadley Dean, znany m.in. z pracy w Compass Offices i Colliers International.

REKLAMA

O nominacji informowaliśmy już 3 czerwca br.

Hadley Dean, były prezes EMEA Compass Offices i członek zarządu Colliers International EMEA kierujący pracą zespołów w Europie Wschodniej, został powołany na stanowisko prezesa Echo Prime Properties. Nowe obowiązki przejmie niezwłocznie.

Echo Prime Properties (EPP), z aktywami o wartości 1,2 mld euro, jest własnością Redefine Properties i Echo Investment. EPP kontroluje aktywa komercyjne wcześniej należące do grupy Echo Investement i będzie działać wg formuły zbliżonej do funduszu REIT. Jej celem strategicznym jest jest dalsze rozszerzanie portfela o atrakcyjne aktywa komercyjne.

- W czasie swojej działalności Hadley pokazał, że potrafi budować firmy osiągające znakomite wyniki,” powiedział Marc Weiner, prezes Redefine Properties.

- Jestem przekonany, że jego wiedza i ogromne doświadczenie będą ogromną wartością dla całej grupy. To wspaniale, że mamy Hadleya w naszym zespole - dodał Nicklas Lindberg, prezes Echo Investment.

Hadley Dean przez ponad 20 lat pracował w branży nieruchomości w Londynie, Warszawie, Europie Środkowej, a ostatnio w Helsinkach. Posiada dyplom Uniwersytetu Sheffield Hallam w dziedzinie wyceny i zarządzania nieruchomościami oraz tytuł BSC z Uniwersytetu Newcastle. Trzynaście lat spędził w Polsce pracując dla Colliers International, najpierw pomagając w budowie pozycji firmy, a potem kierując jej operacjami w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest członkiem Royal Institute of Chartered Surveyors.

- Bardzo się cieszę, że znowu będę pracować w Polsce i rozwijać platformę inwestycyjną, która będzie postrzegana jako narodowy czempion - powiedział Hadley Dean. Hadley Dean ma 44 lata, ma żonę i pięć córek.

Redefine Properties Limited, to południowo afrykański REIT. Wchodzi w skład indeksu TOP 40 giełdy w Johannesburgu. Zarządza aktywami wartości 65 mld ZAR (około 4 mld Euro). Firma jest notowana na giełdzie w Johannesburgu od 2000 roku i od tego czasu systematycznie zwiększa swoją wartość. 

  • 1
  • 2


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA