PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Redefine Properties: Wierzymy w Hadleya

  • Autor: Propertynews.pl
  • 07 cze 2016 11:48

Redefine Properties: Wierzymy w Hadleya Hadley Dean, nowy prezes Echo Prime Properties, fot. PTWP

Firma Redefine Properties oficjalnie zaprezentowała nowego prezesa Echo Prime Properties. Jak już informowaliśmy, został nim Hadley Dean, znany m.in. z pracy w Compass Offices i Colliers International.

REKLAMA

O nominacji informowaliśmy już 3 czerwca br.

Hadley Dean, były prezes EMEA Compass Offices i członek zarządu Colliers International EMEA kierujący pracą zespołów w Europie Wschodniej, został powołany na stanowisko prezesa Echo Prime Properties. Nowe obowiązki przejmie niezwłocznie.

Echo Prime Properties (EPP), z aktywami o wartości 1,2 mld euro, jest własnością Redefine Properties i Echo Investment. EPP kontroluje aktywa komercyjne wcześniej należące do grupy Echo Investement i będzie działać wg formuły zbliżonej do funduszu REIT. Jej celem strategicznym jest jest dalsze rozszerzanie portfela o atrakcyjne aktywa komercyjne.

- W czasie swojej działalności Hadley pokazał, że potrafi budować firmy osiągające znakomite wyniki,” powiedział Marc Weiner, prezes Redefine Properties.

- Jestem przekonany, że jego wiedza i ogromne doświadczenie będą ogromną wartością dla całej grupy. To wspaniale, że mamy Hadleya w naszym zespole - dodał Nicklas Lindberg, prezes Echo Investment.

Hadley Dean przez ponad 20 lat pracował w branży nieruchomości w Londynie, Warszawie, Europie Środkowej, a ostatnio w Helsinkach. Posiada dyplom Uniwersytetu Sheffield Hallam w dziedzinie wyceny i zarządzania nieruchomościami oraz tytuł BSC z Uniwersytetu Newcastle. Trzynaście lat spędził w Polsce pracując dla Colliers International, najpierw pomagając w budowie pozycji firmy, a potem kierując jej operacjami w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest członkiem Royal Institute of Chartered Surveyors.

- Bardzo się cieszę, że znowu będę pracować w Polsce i rozwijać platformę inwestycyjną, która będzie postrzegana jako narodowy czempion - powiedział Hadley Dean. Hadley Dean ma 44 lata, ma żonę i pięć córek.

Redefine Properties Limited, to południowo afrykański REIT. Wchodzi w skład indeksu TOP 40 giełdy w Johannesburgu. Zarządza aktywami wartości 65 mld ZAR (około 4 mld Euro). Firma jest notowana na giełdzie w Johannesburgu od 2000 roku i od tego czasu systematycznie zwiększa swoją wartość. 

  • 1
  • 2


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA