PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rekrutacja w Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 07 sie 2017 14:43

Rekrutacja w Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu Fot. Fotolia

To nie jest zwykła praca. PAIH otwiera kolejne biura za granicą i poszukuje kandydatów na kierowników Zagranicznych Biur Handlowych  w regionach: Kraje UE, Bliski Wschód, Ameryka Północna i Południowa, Azja oraz Afryka.

REKLAMA

Agencja uruchomiła 10 Zagranicznych Biur Handlowych. Działają one m.in. w Szanghaju (ChRL), Singapurze i Nairobi (Kenia), Teheranie (Iran) i Ho Szi Min (Wietnam), San Francisco (USA) i Meksyku, Toronto i Budapeszcie.- W kolejce do otwarcia w tym roku czeka jeszcze 10 kolejnych i to do nich szukamy pracowników – mówi Wojciech Fedko, członek zarządu PAIH odpowiedzialny za ekspansję polskich firm. -Nasze biura lokujemy przede wszystkim na rynkach pozaeuropejskie o największym potencjale oraz w światowych centrach biznesowych w Europie – dodał Fedko.

Sieć ZBH tworzona przez PAIH  ma zajmować się wspieraniem polskich przedsiębiorców na rynkach zagranicznych oraz pozyskiwaniem inwestorów zagranicznych dla Polski.

Osoby, które pozytywnie przejdą rekrutację, na danym rynku zajmować się będą obsługą polskich przedsiębiorstw zainteresowanych eksportem i inwestycjami w państwie działalności ZBH oraz przyciąganiem inwestorów do Polski. To na nich spoczywał będzie obowiązek udzielania informacji ekonomicznych i analitycznych o poszczególnych branżach i sektorach gospodarki oraz organizacji seminariów a także stoisk na imprezach targowych i wystawienniczych w miejscu działalności biura. Kierownicy zagranicznych biur Agencji odpowiadać będą za promocję polskiej gospodarki na danym rynku.

- Dlatego, szukamy osób lubiących wyzwania, znających języki obce ale też posiadających doświadczenie w pracy za granicą, i znających kulturę oraz środowisko biznesowe danego kraju - wylicza Fedko.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA