PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Renata Kusznierska wraca do DTZ

  • Autor: propertynews.pl
  • 06 paź 2013 19:34

Renata Kusznierska wraca do DTZ

Pod koniec listopada Renata Kusznierska ponownie dołączy do DTZ, jako dyrektor Działu Powierzchni Handlowych na Polskę i Europę Środkowo-Wschodnią. Natomiast Alan Colquhoun powiększy zakres swoich obowiązków, zajmując stanowisko dyrektora zarządzającego DTZ na region Europy Środkowo-Wschodniej.

REKLAMA

Renata Kusznierska posiada ponad 13-letnie doświadczenie w sektorze powierzchni handlowych, z czego 9 lat pracowała w DTZ Polska, gdzie do 2009 r. kierowała zespołem powierzchni handlowych. W latach 2009 - 2012 pełniła różne funkcje w zarządzie Carrefour Property Poland, w tym dyrektora ds. nieruchomości oraz dyrektora ds. aktywów i rozwoju. Była tam odpowiedzialna za zarządzanie 330 hiper-i supermarketami oraz 40 centrami handlowymi. 

Alan Colquhoun, jako dyrektor na region Europy Środkowo-Wschodniej, pozostanie w warszawskim biurze DTZ i nadal będzie odpowiedzialny za kierowanie rozwojem działalności DTZ w Polsce. Utworzenie nowego stanowiska kierowniczego na region Europy Środkowo-Wschodniej jest częścią szerszej reorganizacji DTZ w regionie EMEA. Alan Colquhoun, który wrócił do polskiego oddziału DTZ w kwietniu tego roku, wcześniej stał na czele polskiego oddziału DTZ przez dekadę (1999-2009) i był odpowiedzialny za region Europy Środkowej po 2006 roku. Pracował również przez sześć lat w DTZ w Czechach, jak i w DTZ w Kanadzie i Wielkiej Brytanii.

Tylko w samej Polsce DTZ zarządza 19 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu (GLA) 500 tys. mkw. DTZ dostarcza także usługi w zakresie doradztwa i pośrednictwa przy kolejnych 14 projektach o powierzchni GLA przekraczającej 407 tys. mkw.

- Dla DTZ Polska jest strategicznym rynkiem, dlatego od maja tego roku zatrudniliśmy szereg kluczowych osób, takich jak Craig Maguire, Mira Kantor-Pikus i Łukasz Maciak w Dziale Rynków Kapitałowych i Agnieszka Zdunicz-Skoskiewicz w Dziale Zarządzania Nieruchomościami. Wkrótce ogłosimy nowego dyrektorarReprezentacji właściciela w dziale Powierzchni Biurowych i dyrektora Działu Zarządzania Nieruchomościami. Wszystkie wspomniane wyżej stanowiska zostaną obsadzone w listopadzie, dzięki czemu będę mógł bardziej zaangażować się w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i wykorzystać moje doświadczenie i kontakty na całym obszarze - komentuje Alan Colquhoun.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA