PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rewolucja w polskim Immofinanz

  • Autor: Propertynews.pl
  • 04 kwi 2016 10:21

Rewolucja w polskim Immofinanz Magdalena Kowalewska

Immofinanz wdraża nową strukturę organizacyjną w Polsce. Firma tworzy stanowiska na najwyższym szczeblu.

REKLAMA

Jeden z największych inwestorów na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce powołał menedżerów na dwa nowe, najważniejsze stanowiska w firmie na poziomie lokalnym.

Zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami spółka kierowana będzie w Polsce równolegle przez odpowiedzialną za działania na poziomie operacyjnym Country Manager Operations – na to stanowisko powołano Magdalenę Kowalewską oraz zarządzającą finansami i usługami firmy, Country Manager Finance & Support – stanowisko to objęła Elżbieta Gawlikowska-Mentrak.

Magdalena posiada wieloletnie doświadczenie w sektorze nieruchomości komercyjnych. Z Immofinanz związana jest od 2009 roku. Na przestrzeni ostatnich dwóch lat awansowała odpowiednio na Head of Asset Management Offices & Logistics Poland, a następnie na Country Manager Offices & Logistics Poland. Na nowym stanowisku odpowiedzialna będzie za wszystkie działania operacyjne obejmujące asset management, leasing, jak również development oraz center management. Ponadto działami podlegającymi jej będą także marketing i human resources.

Magdalena Kowalewska jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku międzynarodowe stosunki gospodarcze, a także marketingu na University of Chicago.

Elżbieta od 2008 roku piastuje kluczowe funkcje w strukturach Immofinanz, a w ostatnich latach jako Country Manager Finance and Administration odpowiedzialną była za tworzenie struktur biznesowych firmy w Polsce. Na nowym stanowisku odpowiedzialna będzie za obszary księgowości, prawa, podatków, controlingu oraz IT.

Elżbieta Gawlikowska-Mentrak ukończyła lingwistykę stosowaną oraz zarządzanie i marketing na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada także tytuł MBA uzyskany na University of Illinois.

Zgodnie z założeniami nowej struktury organizacyjnej zarówno Magdalena Kowalewska, jak i Elżbieta Gawlikowska-Mentrak raportować będą bezpośrednio do zarządu Immofinanz w Wiedniu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA