PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rewolucja w polskim Immofinanz

  • Autor: Propertynews.pl
  • 04 kwi 2016 10:21

Rewolucja w polskim Immofinanz Magdalena Kowalewska

Immofinanz wdraża nową strukturę organizacyjną w Polsce. Firma tworzy stanowiska na najwyższym szczeblu.

REKLAMA

Jeden z największych inwestorów na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce powołał menedżerów na dwa nowe, najważniejsze stanowiska w firmie na poziomie lokalnym.

Zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami spółka kierowana będzie w Polsce równolegle przez odpowiedzialną za działania na poziomie operacyjnym Country Manager Operations – na to stanowisko powołano Magdalenę Kowalewską oraz zarządzającą finansami i usługami firmy, Country Manager Finance & Support – stanowisko to objęła Elżbieta Gawlikowska-Mentrak.

Magdalena posiada wieloletnie doświadczenie w sektorze nieruchomości komercyjnych. Z Immofinanz związana jest od 2009 roku. Na przestrzeni ostatnich dwóch lat awansowała odpowiednio na Head of Asset Management Offices & Logistics Poland, a następnie na Country Manager Offices & Logistics Poland. Na nowym stanowisku odpowiedzialna będzie za wszystkie działania operacyjne obejmujące asset management, leasing, jak również development oraz center management. Ponadto działami podlegającymi jej będą także marketing i human resources.

Magdalena Kowalewska jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku międzynarodowe stosunki gospodarcze, a także marketingu na University of Chicago.

Elżbieta od 2008 roku piastuje kluczowe funkcje w strukturach Immofinanz, a w ostatnich latach jako Country Manager Finance and Administration odpowiedzialną była za tworzenie struktur biznesowych firmy w Polsce. Na nowym stanowisku odpowiedzialna będzie za obszary księgowości, prawa, podatków, controlingu oraz IT.

Elżbieta Gawlikowska-Mentrak ukończyła lingwistykę stosowaną oraz zarządzanie i marketing na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada także tytuł MBA uzyskany na University of Illinois.

Zgodnie z założeniami nowej struktury organizacyjnej zarówno Magdalena Kowalewska, jak i Elżbieta Gawlikowska-Mentrak raportować będą bezpośrednio do zarządu Immofinanz w Wiedniu.

 


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA