PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

RICS wzmacnia skład europejskiego zarządu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 18 gru 2014 11:04

RICS mianował trzech nowych członków europejskiego zarządu. Wspólnie z pozostałymi siedmioma będą odpowiadać za rozwój i umacnianie standardów etycznych i zawodowych RICS w Europie.

REKLAMA

Każdy z nowo powołanych członków zarządu odpowiedzialny będzie za określony obszar specjalizacji w wybranym regionie Europy. Czerpiąc ze swojego doświadczenia i wiedzy wspierać będą dalszy rozwój i profesjonalizację europejskiego rynku w zgodzie z globalnymi celami RICS.

- Jako regionalny zarząd RICS chcielibyśmy bardziej angażować się w to, co dzieje się na lokalnych rynkach i w krajach, w których mamy członków, dzieląc się naszą radą i doświadczeniem. W tym celu wskazaliśmy osoby, które będą odpowiedzialne za poszczególne rynki, opierając wybór na obszarze ich specjalizacji i zainteresowaniach. Każdego roku będą one uczestniczyć w co najmniej jednym spotkaniu krajowych zarządów RICS, aby wzmocnić nasze wzajemne relacje i aby lepiej połączyć wspólne interesy - powiedział Jörn Stobbe FRICS, prezes RICS w Europie.

RICS Europe liczy ponad 6 tys. profesjonalistów.

- Współpraca z zarządem europejskim RICS jest jak posiadanie dużego brata, który chroni i prowadzi na drodze rozwoju. Jego zasoby ludzkie i doświadczenie są dla nas niezwykle cenne, podobnie jak pomoc, którą otrzymujemy od poszczególnych członków. Zarówno ja, jak i moje koleżanki i koledzy z zarządu RICS w Polsce, zostaliśmy niezwykle ciepło i serdecznie przez nich przyjęci i nie możemy się doczekać, aby odwzajemnić te uczucia podczas wizyty w Warszawie w 2015 roku Maartena Vermeulena, przedstawiciela zarządu europejskiego RICS odpowiedzialnego za Polskę i nasz region - dodaje Ian Scattergood, prezes RICS w Polsce.

Pełen skład europejskiego zarządu RICS:
• Jörn Stobbe FRICS (Rreef Management, Frankfurt nad Menem, Niemcy) - Prezes
• Paul Bennison FRICS (GLL Real Estate Partners, Monachium, Niemcy)
• Bruno Cohen MRICS (Patrizia Immobilien AG, Paryż, Francja)
• Eduardo Fernandez-Cuesta MRICS (Madryd, Hiszpania)
• Hanna Kaleva FRICS (KTI Property Information ltd., Piispanristi, Finlandia)
• Tina Paillet MRICS (Generali Immobiliare, Paryż, Francja)
• Josiane Richardson MRICS (Richardsons Chartered Surveyors, Gibraltar)
• Michael Smithing FRICS (Colliers International, Budapeszt, Węgry)
• Timo Tschammler FRICS (Jones Lang LaSalle GmbH, Frankfurt nad Menem, Niemcy)
• Maarten Vermeulen FRICS (Regionalny Dyrektor Zarządzający, Europa, Rosja i CIS; Bruksela, Belgia)

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA