PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Robert Dobrzycki doceniony w konkursie Prime Property Prize

  • Autor: propertynews.pl
  • 21 sie 2014 17:19

Robert Dobrzycki doceniony w konkursie Prime Property Prize

Robert Dobrzycki w konkursie Prime Property Prize uzyskał nominację do nagrody w kategorii "Człowiek Roku Propertynews.pl". Pod jego kierownictwem firma Panattoni Europe osiągnęła pozycję lidera na polskim rynku oraz zbudowała szeroko rozpoznawalną markę w Europie Środkowej. Od początku roku 2014 Dobrzycki odpowiada także za działania Panattoni w krajach Europy Zachodniej.

REKLAMA

Na przestrzeni ośmiu lat pod kierownictwem Roberta Dobrzyckiego firma Panattoni Europe zbudowała w Polsce ponad 2 mln mkw. powierzchni magazynowej i przemysłowej z istniejących obecnie 7,45 mln mkw. Od 2007 r. Panattoni Europe niezmiennie pozostaje najbardziej aktywnym deweloperem na polskim rynku, utrzymując niski współczynnik pustostanów zarządzanego portfolio na średnim poziomie 2 proc. - zdecydowanie poniżej średniej rynkowej. Wielkość portfolio zarządzanego obecnie przez firmę w Polsce wynosi 1,46 mln mkw.

ODDAJ GŁOS NA ROBERTA DOBRZYCKIEGO W KONKURSIE PRIME PROPERTY PRIZE

Robert Dobrzycki rozpoczął swoją karierę zawodową w firmie Menard Doswell & Co., zajmującej się budowaniem i zarządzaniem nieruchomościami przemysłowymi, a następnie od 2005 roku rozwijał ją w strukturach Panattoni Europe. Jego życie zawodowe od samego początku jest związane z polskim i środkowoeuropejskim rynkiem nieruchomości przemysłowych.

Dobrzycki jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie uzyskał tytuł magistra na Wydziale Zarządzania.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA