PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Robert Dobrzycki z nominacją w konkursie Prime Property Prize

  • Autor: propertynews.pl
  • 24 sie 2015 10:47

Robert Dobrzycki z nominacją w konkursie Prime Property Prize Robert Dobrzycki

Robert Dobrzycki dokładnie 10 lat temu otworzył środkowoeuropejski oddział Panattoni. Pod jego przywództwem firma osiągnęła pozycję lidera na polskim rynku oraz zbudowała rozpoznawalną markę w Europie Środkowej.

REKLAMA

Robert Dobrzycki, partner zarządzający Panattoni Europe odpowiedzialny za rozwój firmy w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz w Niemczech, został nominowany do nagrody Prime Property Prize 2015 w kategorii Człowiek Roku Propertynews.pl.

Poznaj osoby nominowane w kategorii Człowiek Roku Propertynews.pl i oddaj głos!

W ciągu 10 lat pod kierownictwem Dobrzyckiego firma zbudowała w Polsce ponad 3,1 miliona mkw. powierzchni magazynowej i przemysłowej z istniejących obecnie ponad 8,5 mln mkw., zdobyła ponad 200 klientów i 53 proc. wolumenu inwestycyjnego.

Robert Dobrzycki rozpoczął swoją karierę zawodową w firmie Menard Doswell & Co., zajmującej się budowaniem i zarządzaniem nieruchomościami przemysłowymi, a następnie od 2005 roku rozwijał ją w strukturach Panattoni Europe. Jego życie zawodowe od samego początku jest związane z polskim i środkowoeuropejskim rynkiem nieruchomości przemysłowych.

Dobrzycki jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie uzyskał tytuł magistra na Wydziale Zarządzania.

Ogłoszenie zwycięzców nastąpi podczas uroczystej gali wieńczącej pierwszy dzień V edycji Property Forum 2015 w Warszawie. Więcej o konferencji na www.propertyforum.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA