PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Roszady w Solarze

  • Autor: propertynews.pl
  • 17 sty 2014 10:55

15. stycznia br. nastąpiły zmiany w zarządzie spółki Solar Company SA. Do organu nadzorującego powołani zostali: Rafał Mielcarek i Sławomir Raniszewski. Wiceprezesem zarządu została Aleksandra Danel. Z członkostwa w radzie nadzorczej Solar Company SA zrezygnował natomiast Robert Bartkowiak, obejmując stanowisko dyrektora finansowego - poinformowała spółka w komunikacie.

REKLAMA

15. stycznia 2014 roku Aleksandra Danel powołana została do zarządu Solar Company SA oraz pełnienia funkcji wiceprezesa zarządu spółki na okres wspólnej, dwuletniej kadencji, do 3. maja 2015 roku. Aleksandra Danel jest absolwentką Laboratory Institute of Merchandising College w Nowym Jorku. Od września 2004 roku pracuje w spółce Solar Company SA. W 2009 objęła stanowisko dyrektora ds. wizerunku i komunikacji, które w roku 2012 zostało przekształcone w stanowisko dyrektora ds. rozwoju.

Funkcję przewodniczącego rady nadzorczej Solar Company SA objął Sławomir Raniszewski. Jest on absolwentem Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie i Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Od 2008 roku członek zarządu ds. finansowych. Równolegle zasiadał w radach nadzorczych. Od lipca 2011 roku pełni funkcje prezesa zarządu H. Cegielski - Fabryka Pojazdów Szynowych sp. z o.o. w Poznaniu.

Nowym członkiem rady nadzorczej został ponadto Rafał Mielcarek. Rafał Mielcarek jest adwokatem, absolwentem prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiada piętnastoletnie doświadczenie zawodowe w wielu gałęziach prawa związanych z obsługą prawną i funkcjonowaniem przedsiębiorstw. W latach 2000 - 2002 brał udział w procesach prywatyzacji i restrukturyzacji przedsiębiorstw państwowych i spółek państwowych.

Robert Bartkowiak złożył rezygnację z członkostwa w radzie nadzorczej Solar Company SA, w której pełnił funkcję przewodniczącego, sekretarza oraz przewodniczącego Komitetu Audytu i przyjął propozycją objęcia funkcji dyrektora finansowego spółki.

 


 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA