PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Savills podwoił siły w zespole doradztwa inwestycyjnego

  • Autor: propertynews.pl
  • 21 sty 2016 16:07

Savills podwoił siły w zespole doradztwa inwestycyjnego Marek Paczuski, Karolina Wójcik i Jan Wałach, Zespół Doradztwa Inwestycyjnego Savills

Międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości Savills wzmocnił swój zespół doradztwa inwestycyjnego w Polsce o trzech nowych ekspertów. Marek Paczuski objął stanowisko dyrektora, Karolina Wójcik i Jan Wałach dołączyli jako konsultanci.

REKLAMA

Marek Paczuski ma ponad 11-letnie doświadczenie w doradztwie inwestycyjnym. Do Savills dołączył z firmy Cushman & Wakefield (przedtem DTZ), gdzie odpowiadał za Dział Rynków Kapitałowych. Marek był zaangażowany w jedne z największych transakcji inwestycyjnych ostatnich lat. W 2015 roku doradzał CBRE Global Investors przy zakupie Centrum Handlowego Sfera w Bielsku-Białej na Śląsku o powierzchni 61 900 mkw. Marek jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej i Uniwersytetu w Reading w Wielkiej Brytanii, gdzie ukończył studia podyplomowe z zakresu nieruchomości inwestycyjnych.

Jan Wałach i Karolina Wójcik wzmocnią zespół inwestycyjny na stanowiskach  konsultantów. Oboje dołączyli Działu Rynków Kapitałowych Cushman & Wakefield (przedtem DTZ). Jan i Karolina mają odpowiednio cztery i trzy lata doświadczenia w doradztwie inwestycyjnym i oboje są absolwentami Szkoły Głównej Handlowej.

W 2015 r. Zespół Doradztwa Inwestycyjnego Savills doradzał przy 10 transakcjach sprzedaży i nabycia nieruchomosci w Warszawie i miastach regionalnych we wszystkich sektorach nieruchomości o łącznej wartości ok. 450 mln euro.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA