PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Savills umacnia się w Europie Środkowo-Wschodniej

  • Autor: propertynews.pl
  • 22 lut 2017 16:12

Savills umacnia się w Europie Środkowo-Wschodniej Ben Maudling, dyrektor zarządzający Savills w Czechach i na Słowacji

Ben Maudling został dyrektorem zarządzającym Savills w Czechach i na Słowacji. Ta decyzja jest potwierdzeniem dalszej ekspansji firmy Savills w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE).

REKLAMA

Ben Maudling dołączył do Savills po czterech latach pracy w Arcona Capital GmbH (dawniej Palmer Capital Investments GmbH), gdzie jako dyrektor zarządzający i członek zarządu, odpowiadał za działania inwestycyjne oraz zarządzanie aktywami spółki w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W 2000 roku sprzedał CBRE Aston - własną firmę działającą w branży nieruchomości z siedzibą w Pradze, i dołączył do Invesco Real Estate jako dyrektor zarządzający, odpowiedzialny za region Europy Środkowej.

Savills w Polsce zatrudnia ponad 100 pracowników w czterech biurach. W Pradze, Maudling będzie tworzył zespół, świadczący usługi z zakresu doradztwa inwestycyjnego, wynajmu, wyceny, zarządzania projektami, zarządzania nieruchomościami i aktywami. Czechy, podobnie do Polski, stają się coraz bardziej atrakcyjne dla inwestorów krajowych i zagranicznych. Analizy Savills wykazały, że wolumen inwestycji w 2016 roku osiągnął rekordowe 3,60 mld euro, a kolejny 2017 rok może okazać się równie dobry.

- Szybko rozwijające się rynki nieruchomości w Czechach, na Słowacji oraz w całej Europie Środkowo-Wschodniej oferują wiele możliwości biznesowych. Korzystając z zasobów Savills wierzę, że uda nam się stworzyć w Pradze wiodący na rynku zespół, świadczący pełen zakres usług - mówi Ben Maudling, szef Savills w Czechach i na Słowacji.

Zapowiedź Savills o zwiększeniu swojej obecności w Europie Środkowo-Wschodniej poprzedziło uruchomienie biura w Luksemburgu pod koniec 2016 roku oraz powołanie nowej linii biznesowej powierzchni magazynowych i przemysłowych w Polsce oraz Holandii. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA