PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Savills umacnia się w Europie Środkowo-Wschodniej

  • Autor: propertynews.pl
  • 22 lut 2017 16:12

Savills umacnia się w Europie Środkowo-Wschodniej Ben Maudling, dyrektor zarządzający Savills w Czechach i na Słowacji

Ben Maudling został dyrektorem zarządzającym Savills w Czechach i na Słowacji. Ta decyzja jest potwierdzeniem dalszej ekspansji firmy Savills w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE).

REKLAMA

Ben Maudling dołączył do Savills po czterech latach pracy w Arcona Capital GmbH (dawniej Palmer Capital Investments GmbH), gdzie jako dyrektor zarządzający i członek zarządu, odpowiadał za działania inwestycyjne oraz zarządzanie aktywami spółki w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W 2000 roku sprzedał CBRE Aston - własną firmę działającą w branży nieruchomości z siedzibą w Pradze, i dołączył do Invesco Real Estate jako dyrektor zarządzający, odpowiedzialny za region Europy Środkowej.

Savills w Polsce zatrudnia ponad 100 pracowników w czterech biurach. W Pradze, Maudling będzie tworzył zespół, świadczący usługi z zakresu doradztwa inwestycyjnego, wynajmu, wyceny, zarządzania projektami, zarządzania nieruchomościami i aktywami. Czechy, podobnie do Polski, stają się coraz bardziej atrakcyjne dla inwestorów krajowych i zagranicznych. Analizy Savills wykazały, że wolumen inwestycji w 2016 roku osiągnął rekordowe 3,60 mld euro, a kolejny 2017 rok może okazać się równie dobry.

- Szybko rozwijające się rynki nieruchomości w Czechach, na Słowacji oraz w całej Europie Środkowo-Wschodniej oferują wiele możliwości biznesowych. Korzystając z zasobów Savills wierzę, że uda nam się stworzyć w Pradze wiodący na rynku zespół, świadczący pełen zakres usług - mówi Ben Maudling, szef Savills w Czechach i na Słowacji.

Zapowiedź Savills o zwiększeniu swojej obecności w Europie Środkowo-Wschodniej poprzedziło uruchomienie biura w Luksemburgu pod koniec 2016 roku oraz powołanie nowej linii biznesowej powierzchni magazynowych i przemysłowych w Polsce oraz Holandii. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA