PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Savills wzmacnia dział Doradztwa Inwestycyjnego

  • Autor: Propertynews.pl
  • 15 wrz 2014 12:02

Savills wzmacnia dział Doradztwa Inwestycyjnego

Savills, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości, wzmocnił Dział Doradztwa Inwestycyjnego w Warszawie powołując Piotra Puchalskiego na stanowisko associate director. Piotr będzie odpowiadał za wyszukiwanie nowych możliwości biznesowych dla firmy oraz doradzał klientom w zakresie kupna i sprzedaży nieruchomości.

REKLAMA

Piotr dołączył do Savills z BGK Nieruchomości S.A., spółki należącej do Grupy Banku Gospodarstwa Krajowego (BGK), gdzie pracował przy tworzeniu „Funduszu Mieszkań na Wynajem", z kapitałem własnym w wysokości ponad 1 mld euro. Piotr odpowiadał za wdrażanie modelu funduszu i jego procedur. Przewodniczył również Komitetowi Inwestycyjnemu funduszu, jak również uczestniczył w jego pierwszych transakcjach.

- Piotr posiada bogatą wiedzę i doskonałą znajomość rynku nieruchomości komercyjnych, na którym jest postrzegany jako doświadczony ekspert. Piotr wniesie do firmy dobrą znajomość rynku inwestycyjnego oraz finansowania nieruchomości. Z całą pewnością, Piotr wzmocni zespół doradztwa inwestycyjnego Savills i pozwoli na zwiększenie naszego udziału na rynku - komentuje Michał Ćwikliński, dyrektor zarządzający Działu Doradztwa Inwestycyjnego w Savills.

Piotr ma ponad 14 lat doświadczenia w branży nieruchomości i bankowości. Zanim dołączył do BGK Nieruchomości S.A., przez prawie 6 lat zarządzał funduszami inwestycyjnymi PZU. Do jego obowiązków należało nabywanie nieruchomości do portfela funduszu, jak również finansowanie transakcji. Piotr ma na koncie kilka transakcji biurowych, handlowych i magazynowych o wartości ponad 250 mln euro, w tym parku biurowego w Trójmieście (ok. 45 mln euro), dwóch biurowców we Wrocławiu (ok. 60 mln euro), centrum handlowego (ok. 25 mln euro) i parku logistycznego na Górnym Śląsku (ok. 30 mln euro).

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA