PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Savills wzmacnia Dział Kompleksowych Usług dla Nieruchomości

  • Autor: propertynews.pl
  • 16 gru 2013 12:55

Savills wzmacnia Dział Kompleksowych Usług dla Nieruchomości

Robert Kubiak dołączył do Działu Kompleksowych Usług dla Nieruchomości Savills (Real Estate Management Services) na stanowisku associated director, szef Działu Finansów i Systemów Biznesowych.

REKLAMA

Robert Kubiak będzie odpowiadał za nadzór nad zespołem zarządców nieruchomości ds. finansów oraz wdrożenie i rozwój systemów informatycznych wykorzystywanych w Savills. Robert Kubiak specjalizuje się w zarządzaniu informacją, w szczególności w raportowaniu komercyjnym i finansowym, budżetowaniu, sprawozdawczości finansowej i due dilligence. Będzie pracował nad usprawnieniem procesów biznesowych, w tym za usprawnienie przepływu informacji i dokumentów.

Robert Kubiak posiada ośmioletnie doświadczenie w zakresie finansów i systemów informatycznych w branży nieruchomości. Zanim dołączył do Savills pracował w DTZ jako kierownik w dziale finansowym ds. Obsługi Kluczowego Klienta - CBRE Global Investors (poprzednio ING REMS). Na tym stanowisku odpowiadał za zarządzanie zespołem finansowym, który świadczył usługi finansowe pięciu centrom handlowych oraz trzem budynkom biurowych, w tym Centrum Handlowemu Złote Tarasy w Warszawie.

Savills to globalna spółka świadcząca usługi w branży obrotu nieruchomościami, notowana na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Posiada międzynarodową sieć ponad 500 biur i przedstawicielstw w obu Amerykach, Wielkiej Brytanii, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Oferuje szeroki zakres specjalistycznych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych klientom na całym świecie. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA