PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Savills wzmacnia dział reprezentacji wynajmującego

  • Autor: propertynews.pl
  • 24 kwi 2015 10:31

Savills wzmacnia dział reprezentacji wynajmującego Katarzyna Wiśniewska, dział powierzchni biurowych – reprezentacja wynajmującego, Savills

Katarzyna Wiśniewska dołączyła do działu powierzchni biurowych – reprezentacja wynajmującego w agencji doradczej Savills na stanowisku asystentki. Będzie wspierać dział operacyjnie i administracyjnie oraz asystować w procesie najmu i przygotowywać comiesięczny newsletter, prezentacje i oferty dla klientów.

REKLAMA

Zanim dołączyła do Savills, Katarzyna Wiśniewska przez ponad rok pracowała w firmie Wyceny i Ekspertyzy Sp. z o.o., specjalizującej się w wycenach nieruchomości i doradztwie. Wspierała rzeczoznawcę majątkowego w przygotowywaniu operatów szacunkowych, jak również opinii sądowych, a także przeprowadzała oględziny nieruchomości oraz zbierała niezbędną do wyceny dokumentację.

Katarzyna Wiśniewska jest absolwentką studiów licencjackich z zakresu zarządzania inwestycjami i nieruchomościami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Studia magisterskie ukończyła w Szkole Głównej Handlowej na kierunku zarządzanie, specjalność gospodarka nieruchomościami.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA