PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Savills wzmacnia zespół we Wrocławiu

  • Autor: propertynews.pl
  • 11 kwi 2014 10:23

Savills wzmacnia zespół we Wrocławiu

Magdalena Nowak dołączyła do zespołu międzynarodowej agencji doradczej Savills jako konsultant w biurze regionalnym firmy we Wrocławiu.

REKLAMA

Magdalena Nowak odpowiada za codzienną obsługę klientów działu Wynajmu Powierzchni Biurowych. Do jej głównych obowiązków należy współpraca z najemcami i deweloperami, w szczególności w zakresie komercjalizacji projektu biurowego Promenady ZITA, którego agentem wyłącznym jest Savills. Promenady ZITA, nowoczesny kompleks biurowy klasy A o powierzchni prawie 21 000 mkw., buduje Vantage Development SA.

Zanim dołączyła do Savills, Magdalena Nowak pracowała w Grupie Doradztwa Rynku Nieruchomości firmy doradczej Ernst & Young jako Starszy Konsultant i wyłączny przedstawiciel Grupy we Wrocławiu. Odpowiadając za zarządzanie projektami na terenie Wrocławia i południowo-zachodniej Polski, zyskała obszerną wiedzę na temat regionalnego rynku nieruchomości.

Magdalena Nowak ma sześcioletnie doświadczenie w doradztwie na rynku nieruchomości oraz w wycenach. Przygotowywała wyceny nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, a także gruntów inwestycyjnych, zarówno w Polsce, jak i za granicą, dla dużych klientów krajowych i międzynarodowych. Magdalena pracowała także nad różnymi projektami doradczymi, przeprowadzała analizy lokalizacji i otoczenia konkurencyjnego, a także analizy doboru najemców tzw. tenant mix scenarios oraz optymalnego wykorzystania nieruchomości - Highest and Best Use - na terenie całej Polski. Wykonywała także analizy wybranych sektorów na rynku nieruchomości w największych miastach w Polsce.

Magdalena Nowak jest absolwentką Wydziału Finansów i Bankowości na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Wolny czas spędza aktywnie - zimą na nartach i snowboardzie, a latem żeglując i jeżdżąc na rowerze. Interesuje ją także fotografika oraz przedwojenna architektura Wrocławia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA