PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Savills wzmacnia zespół zarządzania projektami

  • Autor: propertynews.pl
  • 25 mar 2013 13:35

Jakub Tomczyk dołączył do firmy Savills jako Project Manager. Na nowym stanowisku będzie rozbudowywał i rozwijał dotychczasową działalność oraz świadczył klientom usługi z zakresu Project Management. Jako członek zespołu odpowiedzialnego za zielone rozwiązania, będzie uczestniczył w procesie certyfikacji budynków (LEED, BREEAM).

REKLAMA

- Decyzja o wzmocnieniu najnowszej linii usług zapadła naturalną koleją rzeczy. Zespół zrealizował już kilka istotnych projektów dla klientów, w tym koordynację projektów modernizacji wentylacji i klimatyzacji (HVAC) w obiektach biurowych, a ostatnio nadzór nad aranżacją powierzchni biurowej o powierzchni 1302 mkw. w budynku Tulipan House dla Amgen, międzynarodowej firmy biofarmaceutycznej- mówi Renata Kusznierska, dyrektor Działu Powierzchni Handlowych i Zarządzania Nieruchomościami, Savills.

Jakub Tomczyk, zanim dołączył do zespołu Savills, pracował w spółce Zbych-2, jednego z wiodących dystrybutorów izolacji technicznych i biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych, gdzie odpowiadał za utworzenie i rozwój oddziału firmy w Poznaniu.

Jest związany z rynkiem nieruchomości od 2005 roku. Pracował zarówno w Polsce, jak i za granicą. Karierę rozpoczął w Irlandii w centrali firmy Mercury Enginnering, dostawcy rozwiązań inżynieryjnych na świecie. Następnie, w firmie LT Service był zaangażowany w przygotowanie powierzchni biurowych o łącznej powierzchni 10 500 mkw. dla międzynarodowego grona najemców budynku Andersia Tower w Poznaniu. Ukończył Politechnikę Poznańską z tytułem magistra inżyniera Inżynierii Środowiska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA