PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Savills zatrudnia nowych pracowników

  • Autor: Propertynews.pl
  • 07 sie 2015 15:01

Savills zatrudnia nowych pracowników Łukasz Szpinda

Tomasz Buda i Łukasz Szpinda dołączyli do zespołu Savills.

REKLAMA

Tomasz Buda dołączył do zespołu międzynarodowej agencji doradczej Savills jako business analyst & database architect (analityk biznesowy i architekt baz danych) w Dziale Wycen i Doradztwa w Warszawie. Tomasz będzie zarządzał danymi i wspierał zespół rzeczoznawców i analityków rynkowych w zakresie analiz biznesowych.

Zanim dołączył do Savills, przez 5 lat pracował w łódzkiej siedzibie mBanku w Dziale Informatycznym w obszarze hipotek dla osób fizycznych, gdzie głównie zajmował się organizacją procesów, zarządzaniem danymi oraz wsparciem operacyjnym sieci sprzedaży. Wcześniej zdobywał doświadczenie w Inekon System – firmie z branży informatycznej z siedzibą w Pradze, jako konsultant ds. technologii informatycznych przy modelowaniu narzędzi Business Intelligence oraz przygotowywaniu hurtowni danych.

Tomasz jest absolwentem Uniwersytet Łódzkiego, gdzie ukończył studia informatyczne ze specjalizacją Informatyka w zarządzaniu. 

Łukasz Szpinda dołączył do zespołu międzynarodowej agencji doradczej Savills jako młodszy analityk w Dziale Wycen i Doradztwa w Warszawie. Łukasz będzie wspierał zespół rzeczoznawców i analityków rynkowych w codziennej pracy, w szczególności w zakresie wyceny nieruchomości i przygotowywania operatów szacunkowych, studiów wykonalności, biznes planów i analiz projektów inwestycyjnych.

Do zespołu Savills dołączył z Black Lion Fund S.A., funduszu o profilu podwyższonego ryzyka typu venture capital, gdzie pracował jako analityk finansowy. Do jego najważniejszych obowiązków należały: realizacja projektu całościowej restrukturyzacji spółki zależnej, a także stworzenie modelu controllingowego dla spółki, umożliwiającego nadzór nad działalnością oraz realizację zakładanego budżetu. Był zaangażowany w pomoc przy tworzeniu memorandum informacyjnego dla powtórnej emisji akcji (SPO) oraz tworzenie modeli biznesowych, przygotowywanie analiz i raportów rynkowych dla potrzeb funduszu.

Łukasz jest absolwentem Kolegium Zarządzania i Finansów w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Obecnie jest w trakcie studiów podyplomowych z zakresu Wyceny Nieruchomości na tej samej uczelni. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA