PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Savills zmienia szefa zespołu reprezentacji najemcy

  • Autor: Propertynews.pl
  • 05 paź 2015 16:34

Savills zmienia szefa zespołu reprezentacji najemcy Jarosław Pilch

Jarosław Pilch otrzymał awans na stanowisko szefa zespołu reprezentacji najemcy w warszawskim biurze międzynarodowej agencji doradczej Savills. Dotychczasowy szef, Tomasz Subocz, odchodzi z firmy.

REKLAMA

Jarosław dołączył do Działu Powierzchni Biurowych Savills w 2012 roku z Regus Business Centre, największego dostawcy elastycznych przestrzeni biurowych, gdzie przez 13 lat pracował w dziale sprzedaży, ostatecznie pełniąc stanowisko szefa sprzedaży. W Savills Jarosław zarządzał projektami zarówno po stronie właściciela, jak i najemcy, pośrednicząc w transakcjach i świadcząc usługi doradcze. Jarosław zastąpił poprzedniego dyrektora działu – Tomasza Subocza, który odchodzi z firmy w październiku.

- W pełni zasłużony awans Jarka jest uznaniem jego ciężkiej pracy i wkładu w rozwój firmy. Jarek przyczynił się do sukcesu Działu Powierzchni Biurowych, stale przekraczając oczekiwania naszych klientów. Zespół Reprezentacji Najemcy jest strategiczną linią biznesową Savills i jesteśmy gotowi zainwestować w jego rozwój, by w przyszłości osiągnąć pozycję lidera. Jestem przekonany, że Jarek zapewni stały poziom usług dla naszych obecnych klientów oraz konsekwentne podejście do rozwoju biznesu. - mówi Tomasz Buras, dyrektor zarządzający w Savills Polska.

- Cieszę się, że przejmuję obowiązki w tak dynamicznym momencie rozwoju Zespołu Reprezentacji Najemcy. Kilka ostatnich miesięcy było bardzo udanych, szczególnie pod kątem transakcji na rynkach regionalnych, gdzie doradzaliśmy w procesach na ponad 18 000 m kw. Obecnie pracujemy nad projektami o podobnej skali w Warszawie. Dodatkowo, dzięki coraz bliższej współpracy z Savills Studley, specjalizującym się w reprezentacji najemcy, mamy dobre warunki do dalszego rozwoju naszego zespołu - mówi Jarosław Pilch, szef Działu Reprezentacji Najemcy w Savills.

Zespół Reprezentacji Najemcy Savills świadczy profesjonalne usługi doradcze dla najemców budynków komercyjnych wszystkich klas. Zespół specjalizuje się w rozwiązaniach dla firm poszukujących możliwości relokacji, ekspansji, zmniejszenia powierzchni biur i ich konsolidacji oraz redukcji kosztów operacyjnych najmu. Savills doradza w trzech kluczowych obszarach: reprezentacji najemcy, zarządzaniu klientem korporacyjnym oraz zarządzaniu projektem.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA