PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Scott Dwyer dyrektorem w Atrium

  • Autor: Propertynews.pl
  • 17 sie 2017 07:15

Scott Dwyer dyrektorem w Atrium Scott Dwyer

Scott Dwyer został mianowany dyrektorem operacyjnym Grupy Atrium (Group COO). Stanowisko obejmie 1 października 2017 roku.

REKLAMA

Pochodzący z Australii Scott Dwyer pełni funkcję prezesa (CEO) Atrium w Polsce od października 2014 roku, tj. od chwili dołączenia do Grupy. Zakres jego odpowiedzialności obejmuje nadzorowanie wszelkich aspektów działalności Grupy w Polsce oraz skuteczne tworzenie pozycji Grupy w Polsce jako wiodącego właściciela i operatora centrów handlowych o dominującej pozycji w swoich regionach. W tej roli doprowadził do zainicjowania i dalszej realizacji programu przebudowy i rewitalizacji trzech flagowych obiektów w Warszawie, a poprzez te inwestycje – do dalszej poprawy jakości polskiego portfela o wartości 1,5 mld euro.

Scott Dwyer ma ponad 20-letnie doświadczenie w sektorze nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej, gdzie piastował pozycje na najwyższych szczeblach kierowniczych i zarządczych. Przed przejściem do Atrium pracował jako dyrektor ds. Zarządzania Portfelem Aktywów Heitman International, będąc odpowiedzialnym za nadzorowanie działalności europejskich nieruchomości firmy. W latach 2009-2012 był dyrektorem generalnym w ING Real Estate Development, sprawując pieczę nad rynkami w Europie Środkowo-Wschodniej, w Niemczech, Szwajcarii i Włoszech, w tym kierując działalnością nieruchomości handlowych. Od 2002 roku Scott Dwyer pracował przez kilka lat na stanowisku dyrektora generalnego na Europę Centralną w Rodamco Europe/Unibail-Rodamco, gdzie odpowiadał za zarządzanie portfelem firmy w podlegającym mu regionie.

Scott Dwyer ukończył politechnikę w Sydney UTS (University of Technology Sydney) oraz posiada uprawnienia biegłego rewidenta.

- W ciągu ostatnich trzech lat Scott Dwyer, kierując naszym największym rynkiem Grupy Atrium w Polsce, istotnie przyczynił się do wdrożenia strategii repozycjonowania portfela aktywów Atrium i w trakcie prowadzonych projektów sprawdził się jako niezwykle ceniony przez Grupę menadżer. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że przyjął tak ważną funkcję, jaką jest stanowisko dyrektora operacyjnego (COO) w momencie, gdy posiadamy odpowiednie, stabilne wsparcie i dynamikę, aby generować pożądane stopy zwrotu dla naszych akcjonariuszy - komentuje Liad Barzilai, prezes zarządu Grupy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA