PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Segro awansuje i zatrudnia

  • Autor: propertynews.pl
  • 16 maj 2017 14:30

Segro awansuje i zatrudnia Bartosz Michalski, dyrektor developmentu w Segro

Bartosz Michalski awansował na stanowisko dyrektora developmentu w Segro, firmie działającej jako deweloper, właściciel i zarządca powierzchni magazynowych i produkcyjnych. W zespole Segro pojawił się również nowy pracownik – Małgorzata Czepel, która objęła funkcję Leasing Managera.

REKLAMA

Bartosz Michalski jako dyrektor Developmentu będzie odpowiadał za realizację strategii firmy w obszarze pozyskiwania nowych projektów w ramach grupy Segro w Polsce. Bartosz ma ponad 15-letnie doświadczenie związane z rynkiem nieruchomości przemysłowo - logistycznych. Ostatnie dziewięć lat pracował w Segro pełniąc funkcję Development Managera w regionie Poznania i Polski Centralnej. Z sukcesem zrealizował wiele kluczowych projektów, z ostatnich można wymienić między innymi Centrum Dystrybucyjne Tesco czy obiekt dla Volkswagen Group Polska w Komornikach pod Poznaniem. Bartosz Michalski jest absolwentem wydziału budownictwa na Politechnice Poznańskiej z tytułem magistra inżyniera.

- Jako dyrektor Developmentu będę kontynuował strategię umacniania obecności Segro w Polsce w ośmiu lokalizacjach, w których już posiadamy swoje parki. Większość z nich oferuje istotny potencjał deweloperski gwarantując tym samym możliwość rozwoju zarówno naszym obecnym, jak i nowym klientom. Równolegle będziemy aktywnie poszukiwać nowych lokalizacji wpisujących się w politykę rozwoju firmy. Jestem pewien, iż starannie wyselekcjonowane położenie parków oraz wysoka jakość naszych budynków zapewniają optymalne warunki do realizacji nowych projektów klientom z różnych sektorów gospodarki – komentuje Bartosz Michalski.

To nie koniec zmian w Segro – do zespołu dołączyła Małgorzata Czepel, jako Leasing Manager w rejonie Polski Centralnej i Gdańska. Małgorzata jest związana z rynkiem nieruchomości już od 12 lat. Swoją karierę rozpoczynała w Jones Lang La Salle, zaś ostatnio pracowała w agencji CBRE jako Senior Property Negotiator odpowiedzialny ze Polskę Centralną, zarządzając zespołem Junior Property Negotiatorów. Małgorzata Czepel jest absolwentką wydziału Nauk Politycznych na Akademii Humanistycznej w Pułtusku oraz studiów podyplomowych w Warszawskiej Szkole Zarządzania, na których zdobyła Licencję Zarządzania Nieruchomościami.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • x 2017-05-18 10:34:19
    MCz może też pochwalić się doświadczenie zawodowym w Panattoni :)

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA