PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Segro powiększa zespół

  • Autor: Propertynews.pl
  • 24 lis 2014 16:24

Segro powiększa zespół

Firma Segro powiększyła zespół o nowego pracownika. Od października 2014 Krzysztof Lisiecki objął stanowisko Property Managera, odpowiedzialnego za zarządzanie inwestycjami Segro Logistics Park Poznań, Gądki oraz Segro Logistics Park Poznań, Komorniki.

REKLAMA

Krzysztof Lisiecki jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku prawo. Licencję zawodową w zakresie zarządzania nieruchomościami uzyskał w 2010 roku. Ukończył również studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunkach: „Gospodarka nieruchomościami" oraz „Organizacja i zarządzanie w administracji publicznej". W toku całej kariery zawodowej związany z nieruchomościami - początkowo w obszarze obsługi prawnej procesów zarządzania nieruchomościami, później zarządzania publicznym zasobem nieruchomości.

W zespole Segro Krzysztof Lisiecki opiekuje się dwoma parkami w rejonie Poznania: Segro Logistics Park Poznań, Gądki oraz Segro Logistics Park Poznań, Komorniki, które oferują obecnie ponad 240 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej.

- Zgodnie z przyjętą przez nas strategią, zarządzamy naszymi parkami we własnym zakresie. Zarządzanie nieruchomościami z poziomu właściciela jest korzystne dla najemców, którzy mogą zwrócić się bezpośrednio do nas ze wszystkimi sprawami dotyczącymi funkcjonowania obiektu. Klienci bardzo cenią sobie bieżący, niekiedy nawet codzienny, kontakt z naszymi Property Managerami. Cieszymy się, że zespół Property Managerów Segro poszerzył się o osobę z tak bogatym doświadczeniem zawodowym - mówi Magdalena Szulc, dyrektor Segro na Europę Centralną.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA