PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Seria awansów w Cushman & Wakefield

  • Autor: Propertynews.pl
  • 26 maj 2017 11:19

Seria awansów w Cushman & Wakefield Marta Bakier-Derda

W maju br. w polskim oddziale międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield tytuły Associate lub Associate Director otrzymało ośmiu pracowników reprezentujących działy Marketingu, Powierzchni Handlowych, Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych oraz Zarządzania Nieruchomościami.

REKLAMA

- Pragnę jeszcze raz pogratulować wszystkim, którzy otrzymali nominacje na stanowisko Associate lub Associate Director. Przyznane tytuły to potwierdzenie profesjonalnej wiedzy oraz udanej współpracy z klientami. To niezwykle istotne, aby zatrzymać w firmie utalentowane osoby, które swoim zaangażowaniem dają przykład innym – mówi Kinga Bloch, dyrektor ds. personalnych, Cushman & Wakefield w Polsce.

Marta Bakier-Derda otrzymała tytuł Associate. Marta dołączyła do Cushman & Wakefield w 2012 roku. Początkowo zajmowała się kontrolą procesów finansowych w zespole obsługującym portfel CBRE GI. Obecnie zarządza zespołem doświadczonych analityków finansowych, odpowiedzialnych za kontrolę kosztów utrzymania nieruchomości w dziale Asset Services. W zakresie kompetencji zespołu jest również przygotowanie złożonych analiz i raportów finansowych na potrzeby klientów działu Asset Services. Marta posiada 13-letnie doświadczenie zawodowe, z czego pięć lat w branży real estate. Przed rozpoczęciem pracy w Cushman & Wakefield zajmowała się analizą i optymalizacją procesów biznesowych. Pracowała przy wdrożeniach systemów informatycznych klasy ERP i narzędzi Business Intelligence w kilkudziesięciu polskich i międzynarodowych firmach. Jest absolwentką Politechniki Białostockiej, na Wydziałach Zarządzanie i Marketing oraz Informatyka. Marta jest członkiem stowarzyszonym (Affiliate) międzynarodowej organizacji ACCA (Association of Chartered Certified Accountants).

Katarzyna Bojanowicz otrzymała tytuł Associate. Katarzyna jest starszym negocjatorem w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych firmy Cushman & Wakefield w Polsce. Jest odpowiedzialna za wynajem powierzchni magazynowej oraz doradztwo dla klientów z Warszawy i Polski Centralnej. Katarzyna pracowała jako konsultant do spraw nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. Podczas studiów zdobywała doświadczenie zawodowe w działach marketingu i sprzedaży w firmie Zbyszko. Katarzyna jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej oraz Wydziału Zarządzania Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA