PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Sieć Drogerie Natura ma nowego szefa PR

  • Autor: Drogerie Natura
  • 09 sie 2011 11:12

Sieć Drogerie Natura ma nowego szefa PR

Natura Drogerie, druga co do wielkości sieć sprzedaży produktów kosmetyczno-drogeryjnych w Polsce, powiększyła dział marketingu zatrudniając Balbinę Wołongiewicz na stanowisko PR Managera.

REKLAMA

Balbina Wołongiewicz posiada ponad 15-letnie doświadczenie w branży public relations. W Drogeriach Natura będzie odpowiedzialna między innymi za zarządzanie wizerunkiem sieci, a także za tworzenie i realizację długookresowej strategii PR.

Stanowisko PR Managera jest nową funkcją w strukturach firmy. Decyzja o rozbudowie departamentu jest konsekwencją dynamicznego rozwoju sieci i ma ścisły związek z transparentnym podziałem kompetencji w firmie.

Balbina Wołongiewicz rozpoczynała swoją karierę zawodową w branży wydawniczej związanej z tematyka biznesową i finansową. Odpowiadała za kampanie direct marketingowe magazynów: „Prawo Bankowe" i „Prawo Reasekuracyjne". Następnie w Amplico AIG Life z sukcesem zarządzała wizerunkiem międzynarodowej korporacji finansowej. Współpracowała z czterokrotnym mistrzem olimpijskim i mistrzem świata
w chodzie sportowym Robertem Korzeniowskim, budując spójny wizerunek AIG jako przyjaznego, stabilnego i solidnego partnera. Działania te pozwoliły na uzyskanie czołowego miejsca wśród instytucji finansowych w Polsce. Przez ostatnie lata realizowała projekt autorski w Audioclub.pl, wydawcy audiobooków, gdzie odpowiadała za budowanie i rozwój tego nowego rynku w Polsce.

Realizowała wiele projektów w które zaangażowani byli znani i cenieni aktorzy: Zbigniew Buczkowski, Bartosz Opania, Cezary Żak, Krzysztof Majchrzak, Barbara Wrzesińska. Audiobook „Nowe przygody Mikołajka" w interpretacji aktorskiej Jerzego i Macieja Stuhrów, który realizowała wspólnie z wydawnictwem Znak był hitem rynkowym. Podobnie jak seria audiobooków „Pan Samochodzik" Zbigniewa Nienackiego w interpretacji Wojciecha Malajkata.

Balbina Wołongiewicz jest absolwentką Politechniki w St. Petersburgu. Ukończyła studia podyplomowe o kierunku Handel Zagraniczny, w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Była wolnym słuchaczem na wydziale marketingu strategicznego w International University of Japan. Jest także absolwentką międzynarodowego kursu LOMA z PR i Marketingu.

Angażuje się również aktywnie w działania filantropijne. Jej pomysłem było stworzenie „Letniej Akademii Języka Angielskiego" dla dzieci z domów dziecka.

Balbina Wołongiewicz mówi biegle po angielsku i rosyjsku a jej hobby to historia, ekonomia, muzyka i karate.

Drogerie Natura to przyjazna dla klientów sieć 250 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce. Drogerie Natura łączy przyjemność zakupów z wysoką jakością obsługi, wzbogaconą o profesjonalne dermo-konsultacje i porady w zakresie wizażu. Sieć dwukrotnie, w 2009 i 2010 roku, zdobyła nagrodę „Jakość Obsługi" przyznawaną przez konsumentów. Z powodzeniem lansuje marki własne zarówno do makijażu: Sensique, My Secret , KOBO Professional jak i do pielęgnacji ciała i włosów: Artiste, Milly. Drogerie oferują bogatą gamę 10 000 produktów, z której każdy wybierze coś dla siebie. Właścicielem sieci jest Polbita Sp. z o.o.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA