PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Skanska wzmacnia dział Asset Management

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 kwi 2015 15:34

Skanska wzmacnia dział Asset Management Łukasz Kwieciński, Skanska Property Poland

Skanska Property Poland rozwija usługi związane z obsługą posprzedażową najemców w ramach Działu Asset Management. Zespół koordynatorów ds. zarządzania wartością budynków (w skrócie: RAC, ang. Regional Asset Coordinator), pod wodzą nowego szefa – Łukasza Kwiecińskiego, w ciągu ostatnich kilku miesięcy powiększył się o dwie osoby.

REKLAMA

Funkcja RAC została stworzona na podstawie analizy potrzeb najemców, którzy od momentu podpisania umowy najmu ze Skanska pozostają pod opieką koordynatorów, również po wprowadzeniu się do nowej powierzchni biurowej.

Analizując długoletnie doświadczenie we współpracy z klientami z różnych branż, w tym w realizacji budynków tworzonych „na miarę”, Skanska Property Poland wyłoniła zespół specjalistów, których rolą jest wsparcie najemcy w procesie przygotowania, przekazania i użytkowania powierzchni biurowej.

Początkiem obsługi posprzedażowej i realizacji Programu Skanska Customer Care jest moment podpisania umowy najmu. Za realizację Programu Customer Care w ramach całego procesu odpowiedzialni są regionalni koordynatorzy ds. zarządzania wartością budynków. Są oni pierwszym kontaktem dla najemcy, a ich zadaniem jest szybki odzew na bieżące zapotrzebowania pojawiające się na etapie przygotowania powierzchni. RAC realizując Program wspomaga klienta w procesach decyzyjnych oraz umożliwia sprawną realizację umowy najmu z punktu widzenia najemcy na etapie projektowym, budowlanym, jak też po wprowadzeniu najemcy do budynku.

Zespół liczący obecnie czterech koordynatorów znacznie powiększył zakres swojego działania. Zarządza nimi Łukasz Kwieciński, który na obecne stanowisko awansował w drugiej połowie 2014 roku. Pierwszym zadaniem było ujednolicenie programu Skanska Customer Care we wszystkich inwestycjach firmy w Polsce i podniesienie jakości świadczonych przez Skanska usług deweloperskich w kraju. Następnym etapem realizowanym przez zespół Asset jest wdrożenie wybranych rozwiązań w spółce biurowej Skanska działającej na terenie całej Europy Środkowo-Wschodniej.

Łukasz Kwieciński jest związany z branżą nieruchomości od 2006 roku. Pracując dla jednej z wiodących agencji doradczych na rynku nieruchomości zajmował się komercjalizacją budynków biurowych. Do firmy Skanska dołączył w 2008 roku jako negocjator ds. wynajmu, by w 2012 roku objąć stanowisko regionalnego koordynatora ds. zarządzania wartością budynków (RAC). Od drugiej połowy 2014 roku Łukasz Kwieciński zarządza w Skanska Property Poland zespołem Asset Management w całej Polsce.

  • 1
  • 2


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA