PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Soren Rodian Olsen dołącza do działu rynków kapitałowych firmy Cushman & Wakefield

  • Autor: propertynews.pl
  • 26 wrz 2011 10:14

Soren Rodian Olsen został mianowany starszym konsultantem ds. inwestycji (Head of Office Investment) w dziale rynków kapitałowych firmy Cushman & Wakefield w Warszawie.

REKLAMA

Wcześniej, od 2010 r., pracował jako wiceprezes i dyrektor na Polskę w firmie Aberdeen Asset, gdzie był odpowiedzialny za działania związane z zarządzaniem portfelem nieruchomości. Soren ma 18-letnie doświadczenie zawodowe, które zdobył pracując m.in. w Commerzbank Group i HVB Group (obecnie UniCredit). Ukończył Copenhagen Business School w Danii, ze specjalizacją Prawo Handlowe, Statystyka, Finanse i Ekonomia. Uzyskał również tytuł MBA na Uniwersytecie w Westminster w Wielkiej Brytanii.

W Cushman & Wakefield Soren będzie odpowiedzialny za działania firmy na inwestycyjnym rynku biurowym oraz współpracę z inwestorami zagranicznymi w Polsce.

Wojciech Pisz, Dyrektor Grupy Rynków Kapitałowych firmy Cushman & Wakefield w Polsce, powiedział: „Jestem przekonany, że doświadczenie i wiedza Sorena w zakresie nieruchomości i finansów, przyczynią się do dalszego rozwoju firmy".

Pozyskanie nowego specjalisty doskonale wpisuje się w strategię firmy w zakresie rozwoju na rynku inwestycyjnym. Ostatnio do zespołu rynków kapitałowych w regionie EMEA dołączyli także Doug Hardman z DTZ, Bernhard Karas z M3 Capital Partners oraz Yahya Abdulla z Al Salam Bank w Bahrajnie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA